Witaj! Rejestracja

Zwierzęta w Chinach


Sad 
Chciałem tu poruszyć bardzo smutną kwestię. Mianowicie w jaki sposób traktowane są zwierzęta w Chinach. Ja rozumiem,że ludzie mają jakieś potrzeby ale ten filmik ukazuje okrucieństwo. Zwierzęta obdzierane są ze skóry żywcem. Poniższy film jest bardzo drastyczny dlatego osoby o słabych nerwach nie powinny go oglądać..

To straszne!
Odpowiedz
Ja bym z chęcią każdą osobę, która ma chęć tak robić zwierzętom postawił na ich miejscu. Ciekawe ile osób przestało by tak robić i zaczęło uśmiercać wpierw zwierzęta? Wszyscy na pewno jak by się przekonali jaki to ból jest który doprowadza Cię do omdlenia i nie możesz nic na to poradzić... Gdy ktoś rzuca o ziemie tym kimś i omdlewa z szoku... Niby nie powinno się życzyć złego bliźniemu ale niech się chodź zastanowią przez chwilę. U Nas w Polsce na pewno nie jest lepiej ale nie jest to tak pokazywane ( chociaż i pewnie na youtube znajdzie się kilka filmików z Polski ). Kaczki jak są karmione aby nabierały masy, wlewa im się po prostu chemie przez przełyk. Jak się oskubuje kury itp... Jest tego mnóstwa w naszym brutalnym życiu i my nic na to jako jednostka nie możemy poradzić. Jedyne co, to możemy nie myśleć o tym i jak najszybciej zapomnieć że gdzieś na świecie tak się dzieje.

Peace, aż posmutniałem. Dzięki Mefisto! Tongue
Odpowiedz
Nie zapominajmy też o przypadkach z Polski typu przywiązanie psa do drzewa bo się znudził, trzymanie zwierzaka na łańcuchu, na dworze przy -20oC lub głośnym ostatnio przypadku co jakiś debil zatłukł psa młotkiem. Sadystów nie brakuje i na naszym polskim podwórku. Obecne kary za to są można powiedzieć śmieszne. Nie zapominajmy, że jak ktoś jest okrutny wobec zwierząt to dla ludzi też nie będzie miał serca.
Odpowiedz
Ja nawet nie mogę obejrzeć tego filmiku. To jest chore! Ludzie, którzy w ten sposób traktują zwierzęta nie są godni tego, by nazywać ich ludźmi...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.