Zrób mu dobrze :)


Thumbs Up 
Hej! Słuchajcie mam do Was pytanie. Tylko proszę Was o sensowne odpowiedzi beż tekstów typu: głupia, żal itd....

Chodzi o to, że chciałabym zrobić dobrze mojemu facetowi ale oralnie. Uprawiamy taką miłość, ale może znacie jakieś ciekawe triki jakie jego zaskoczą?

Z góry dziękuję o odpowiedzi i rady.
Odpowiedz
Pod jądrami znajduje się punkt mężczyzn więc proponuje tam leciutko uciskać i np lizać jądra i starać się je ssać, przy tym bawić się penisem ręką. Może spróbujesz też głębokie gardło lub połknięcie spermy czyli dojście do samego końca... Zależy w czym gustujesz. Ciekawa jest także pozycja 69, idealnie podnieca faceta, a z zabawą jest jeszcze cudowniejsza! A jak próbowałaś?
Odpowiedz
Z tym punktem też już próbowałam, zbyt wielkiego wrażenia to na nim nie robiło... Techniki z jądrami mam obeznane i powiem, że nawet to jest pewną drogą do sukcesu :) 69 z kolei fajna sprawa nie powiem, ale oboje jakoś nie widzimy w tym nadzwyczajnej przyjemności... Dodam, że mój facet to chyba nie jest typowym mężczyzną, bo tak jak my woli dość delikatne, czułe i z wyczuciem pieszczoty. Ale jak to się mówi: za dużo też nie zdrowo i jak np podczas gry wstępnej, która trwa np 20 min, całuję go po ciele, czy muskam np owcami czy winem czy czym innym, następnie odbywając stosunek właściwy, później jest mu trudniej dojść do końca...
Odpowiedz
Widzę że starasz się bardzo, nie wiem jak jeszcze można sobie urozmaicić, może jakieś olejki rozgrzewające? ;P
Odpowiedz
ja już myślałam o czekoladzie płynnej :D albo takich podobnych ale wiem, że samą czekoladą to dużo nie wskóram :matcuoi18:
Odpowiedz
Ale czekoladą i striptizem powinnaś, pończoszki, super bielizna, a efekt będzie nieziemski na pewno :>!
Odpowiedz
Bielizna jest zawsze! Wręcz można powiedzieć, że na porządku dziennym :D mam wrażenie, że już wszystko przerobiłam i nie ma innych opcji... :(
Odpowiedz
A opcja z koleżanką ? :P Preferujesz coś takiego? Bo nie wiem jak tu jeszcze pomóc... Wydaje się to stosunkiem doskonałym i facet musi być szczęściarzem. Striptiz próbowałaś może? Może sex na łonie natury albo w miejscu publicznym, przebieralnie, a nóż gdzieś na swing party?
Odpowiedz
JA TYLKO PRZYPOMINAM, ŻE TO CHODZIŁO MI O TO CZY KTOŚ ZNA JAKIEŚ TRIKI Z SEKSU ORALNEGO!!!!
Odpowiedz
Głębokie gardełko i dojście w ustach?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.