Znienawidzony przedmiot


Jakiego przedmiotu nienawidziliście zawsze w szkole? A moze któryś był waszym ulubionym?
Odpowiedz
ponad wszystko ukochana matematyka! :)

a ten mniej lubiany to historia zapewne
Odpowiedz
Ja lubiłem historię ale to przez mojego profesora, który był konkretnym nauczycielem z poczuciem humoru. Matma była ciężka ale też przyjemnie było się uczyć. Niemiecki, fizyka i chemia to było moje utrapienie ale nie powiem udało się przejść przez Nie z większymi problemami.
Odpowiedz
Ja NIENAWIDZĘ historii! jest tak nudna i beznadziejna, że aż się o niej mówić nie chce.

A nawet lubię chemie:)
Odpowiedz
Ja tam z niczym nie miałem większego problemu i w większości przedmiotów potrafiłem znaleźć coś co mnie interesuje :)

Nie lubiłem wf-u w technikum. Gnieżdżenie się w 4 klasy w niedużej, śmierdzącej sali gimnastycznej z wypadającymi klepkami parkietu do przyjemności nie należało. Jak było ciepło to dla odmiany wypuszczano nas na boisko za "halą sportową", które często trzeba było najpierw wysprzątać z potłuczonych butelek i innego syfu, które zostały po wieczornej imprezie miejscowej młodzieży lub meneli. Do tego olewka nauczycieli (macie piłkę i sobie grajcie, a ja idę na kawę/papierosa i wrócę za godzinę). W podstawówce lubiłem wf, ale w technikum szybko się zniechęciłem i przez 5 lat nauki starałem się migać od tego jak tylko się dało.
Odpowiedz
Ja uwielbiałem w-f jako uczeń klasy sportowej, dobrze wpajała mi się też matematyka i angielski. Najgorsze problemy miałem z chemią i polskim
Odpowiedz
Wf, chemia i fizyka. Teraz nie lubię też niemieckiego, głównie dlatego, że mam aż 5 godzin tygodniowo tego języka i to nie jest klasa językowa.
Odpowiedz
Niemiecki Polski - nie! Chemia Angielski tak :)
Odpowiedz
Ja w ekonomiku najbardziej nie lubialam polskiego, fizyki i chemii z kolei lubilam sie uczyc przedmiotow typowo ekonomicznych tzn. finanse, ekonomia
Odpowiedz
Ja nienawidzę racunkowości zarządczej, jest okropna
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.