Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Zarabianie przez internet

Poleć znajomym


brunet
Promotor

Online
Witam. Chciałbym wiedzieć z jakich reklam korzystacie na swojej stronie czy forum? Na których płacą najwięcej?

Ja proponuje spróbować seopilot.pl, używałem wielu firm i ta płaci najwięcej i najszybciej! Wypłaty od 50 zł, zlecasz przelew i w dzień pracujący wypłacają! Nikt jeszcze nie narzekał na nich. Oczekuje się na akceptację strony trochę ale na prawdę warto!

Cytat:Dla Wydawcy
SeoPilot — System promocji nowego pokolenia

Posiadasz serwis WWW i chcesz zarabiać? Właścicielom witryn internetowych System SeoPilot oferuje wspaniałą możliwość zarobku na sprzedaży ogłoszeń reklamowych! Wcale nie musisz posiadać specjalnych umiejętności lub orientować się w niuansach marketingu internetowego. Jedyne, co powinieneś zrobić, to dodać swój serwis internetowy do naszego Systemu i zbierać zyski - całą resztę wykona za Ciebie SeoPilot.

Wśród reszty graczy na rynku wyróżniamy się naprawdę unikalną i korzystną ofertą, dotyczącą kupna miejsc reklamowych w serwisach internetowych. Zapoznaj się z 7 głównymi przyczynami, które sprawiają, że nasza oferta jest najbardziej korzystna.

Gwarantowany wykup wszystkich powierzchni reklamowych
Pracując z giełdami wymiany linków i innymi, podobnymi systemami, sprzedajesz linki po jednej sztuce. Oprócz tego, miejsca reklamowe nigdy nie są wyprzedane w zupełności. Średnio procent wykupu wynosi około 20-25. W taki sposób właściciel witryny otrzymuje co najwyżej czwartą część możliwego zysku, często sprzedając linki tylko ze strony głównej. A ile stron jest w Twoim serwisie? Uważamy, że każda powinna przynosić zysk. Posiadając serwisy WWW, które mogą przynosić tysiące złotych zarobku miesięcznie, Wydawca na daną chwilę zarabia grosze. Ale istnieje już rozwiązanie problemu - to SeoPilot! Nasza oferta jest naprawdę wyjątkowa – my kupujemy miejsca pod boksy reklamowe, składajace się z trzech ogłoszeń reklamowych, na wszystkich stronach Twojego serwisu. W taki sposób możemy wypłacać Ci rzeczywiście maksymalne wynagrodzenie.

Maksymalnie uproszczony schemat pracy i oszczędność czasu
Jeśli wcześniej Wydawca był zmuszony prawie codziennie odrywać się od swoich spraw, aby zająć się współpracą z Reklamodawcami, umieszczającymi ogłoszenia reklamowe w jego serwisie, to dzisiaj oferujemy rewolucyjny, pod względem prostoty, schemat pracy, składający się z trzech prostych kroków:

Z góry potwierdzamy Wydawcy jego gwarantowany, comiesięczny dochód. W serwisie Wydawcy instalowany jest kod Systemu i za pomocą jednego kliknięcia uruchamiana jest kampania.Wszystko, co pozostaje Ci do zrobienia – to określić wygodny dla siebie sposób wypłaty środków.
Szczegółowa instrukcja pracy z Systemem


Stabilność dochodów
Żaden z istniejących systemów nie może zaoferować stałego i regularnego dochodu. Wydawca nie może z góry, nawet na jeden dzień, przewidzieć, jaka będzie wysokość jego zarobków. SeoPilot oferuje właścicielom serwisów internetowych zasadniczo nowe podejście do zarabiania pieniędzy. Pracując z naszym Systemem Wydawca otrzymuje stabilny zysk za sam fakt umieszczenia kodu Boksu reklamowego na stronach swojego serwisu. Tak więc, można z dokładnością co do złotówki przewidzieć wysokość dochodów z danej gałęzi swojego budżetu.

Poufność w czasie pracy z Systemem
Dbamy o poufność danych naszych Wydawców, dlatego System działa w taki sposób, że Pozycjoner widzi adres serwisu linkującego (URL) dopiero po umieszczeniu linku.

Ogłoszenia reklamowe idealnie współgrające z projektem Twojej witryny, żadnych bannerów, żadnych animacji
Zwracamy szczególną uwagę na projekt i użyteczność witryn naszych Partnerów, dlatego wszystkie boksy ogłoszeń reklamowych, które będą umieszczone w serwisie, mogą być konfigurowane indywidualnie w zależności od wyglądu Twojej strony internetowej. Wedle życzenia możesz zmienić typ boksu reklamowego, liczbę linków, tło, kolor ramki, anchorów linków, tekstu, URL-u. Wszystkie te ustawienia sprawią, że boksy reklamowe będą godne umieszczenia na Twojej wysokiej jakości witrynie.

Przejrzystość naliczeń i prosty sposób wypłaty środków
Zarobione przez Ciebie środki są naliczane w przejrzysty i prosty sposób. W Systemie nie ma żadnych prowizji i punktów - wszystkie naliczenia są w złotówkach, a wypłata pieniędzy nie wymaga żadnych dodatkowych działań i skomplikowanych schematów. Nie ma żadnych ograniczeń odnośnie terminów i częstotliwości wypłaty środków. Cała naliczona na daną chwilę kwota może być wypłacona na ukazane przez Ciebie konto bankowe w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania przez nas Twojego wniosku wypłaty.

Zwracamy się z unikalną ofertą do wszystkich naszych Użytkowników:

Zarejestruj się w Systemie, dodaj do niego swój serwis o wysokim wskaźniku PageRank i otrzymaj bonus w kwocie do 1000 PLN na Twoje konto Wydawcy.
Bonusy będą naliczane dla powierzchni reklamowych na serwisach o PageRank 3 i więcej w następujący sposób:

PR 3 - 100 PLN
PR 4 - 200 PLN
PR 5 - 300 PLN
PR 6 - 400 PLN
PR 7 - 1000 PLN

Spróbuj już dziś, wejdź na seopilot.pl i się zarejestruj!

Odpowiedz
PeTeBe
Przyjaciel

Projekt wygląda ciekawie. Na pewno warto się nim zainteresować.
Są oczywiście inne metody zarabiania w sieci. Wszystko zależy od umiejętności i czasu jaki się chce poświęcić na to.
Ci którzy są ciekawi innych metod mogą zobaczyć ich listę w artykule: "Pieniądze w sieci"

Odpowiedz
62miko
Ciekawy pomysł. Ja zarabiam na sklepie internetowym z odzieżą dla niemowląt i dzieci do 10 lat. Zainwestowałam w analitykę internetową i optymalizację konwersji by przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów.

Odpowiedz
Tofik
Użytkownik

każdy pomysł i realizacja własnego biznesu jest dobra

Odpowiedz
gizmo127
Użytkownik

Sposobów jest wiele. Ja osobiście zarabiam na reklamach Adsense i wydaje mi się że najlepszy to sposób.

Odpowiedz
brunet
Promotor

Online
Adsense dobrze płaci ale łatwo dostać bana za treści nie odpowiednie.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowy internet aero2 Marta 1,178 01-18-2013, 13:34
Ostatni post: Wawrzyn
  Przeglądałem internet i... witkub 1,056 01-30-2012, 22:36
Ostatni post: witkub
  jak szybki macie internet? 655 06-21-2011, 07:23
Ostatni post:
  Z kąd macie internet brunet 1,145 10-12-2010, 21:46
Ostatni post: Lidka...