Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

zaparcia po diecie

Poleć znajomym


Gość
byłam na diecie pół roku. Schudłam na niej 10 kg ale teraz ją zakończyłam i po powrocie do jedzenia bez diety. Niestety po powrocie do normalnego jedzienia zaczęły się u mnie zaparcia. Nie wiem jak pozbyć się zatwardzenia.  co polecacie?

Odpowiedz
Gość
śliwki i duuuużo wody

Odpowiedz
Gość
spróbuj dicopegu, u mnie działa zawsze, on przyniesie Ci natychmiastową ulgę, a jak wszystko się unormuje przemyśl swoją dietę, może znajdziesz w niej coś co zaburzyło to wszystko prowadzac do takiech problemów.

Odpowiedz
Gość
Też miałam problemy z zaparciami dokładnie tak jak Ty. Po diecie jeszcze zaczęłam stosować therm line fast i i zaparcia mi minęły i spaliłam dodatkową ilość tłuszczu. Do tej pory nie mam żadnych problemów z wypróżnianiem.

Odpowiedz
Gość
Pokaże wam coś na co się natknęłam właśnie szukając suplementu na zaparcia http://www.uniquella.com/pl/m15/faq.php, czujecie, spersonalizowany suplement, czyli przy mojej diecie, mogę sobie zamówić jedną kapsułkę która będzie działała i na redukcje i na zaparcia, a mogę sobie dołożyć jeszcze dwie właściwości. Ciekawa jestem działania takiego suplementu.

Odpowiedz
Gość
Powinnaś zacząć zażywać dicopeg 10g. To lek, który ułatwia wypróżnianie, dodatkowo pij dużo wody. I uważam, że mimo zakończenia diety nie powinnaś wracać do starych nawyków żywieniowych

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.