Witaj! Rejestracja

Zapalenie pęcherza


Założyłem ten temat jako raczej obserwator. Nie znalazłem tutaj takiego tematu. A więc moja ciekawość wynika z obserwacji siostry..

Wróciła wczoraj z długiego weekendu z gór i od wieczora skarżyła się (czytaj wpadła w histerię) z powodu pęcherza. Łazienka mogła być zajmowana przeze mnie jednorazowo nie dłużej niż 5 minut.. OK.. może i jestem facetem i nie rozumiem jaki to ból.. ale żeby w aż taką histerię wpaść z powodu pęcherza?? Czy Wy kobiety też tak macie?? Jakby nie było faceci cierpią na problemy z prostatą ale nie widziałem ani nie słyszałem o facecie który umiera tak jak ona z tego powodu. Wiem że robiła sobie jakieś "inhalacje" czy jak to się tam nazywa.. Tabletki z tego co wiem to urextra i wit.C.. aaa i jutro idzie do lekarza..

Teraz moje pytanie.. Czy wszystkie kobiety tak przeżywają bóle związane z pęcherzem?? Czy tylko moja siostra jest panikarą??
Odpowiedz
pewnie nie inhalacje na to robi tylko nasiadówki Tongue a co do samego problemu to najlepiej żeby przy takich problemach kupiła sobie urofuraginum i witamine c, bo to najszybciej pomaga na takie dolegliwości. do tego najważniejsze jest wygrzewanie się i picie dużej ilości wody, bo to oczyszcza i powinno szybciej przejść Wink
Odpowiedz
Siostra ma racje, to boli i bardzo męczy. Poleć jej duzo wody, herbatę z pokrzywy, sok z żurawiny , na pewno przy takim zestawie szybko zauważy poprawę.
Odpowiedz
niech pije herbaty żurawinowe :Smile
to jest tak, że jak zrobi się ''siusiu'' (kilka kropelek) to zaraz, po wyjściu z toalety masz uczucie, że chce Ci się znowu. niefajna sprawa ;///
Odpowiedz
na zapaleni epęcherza najlepszy jest urofuraginu max, próbowałam różnych domowych sposobów, leczyly ale nie zaleczały do końca i infekcja szybko powracała, za to po tym leku wszystko wyleczone i na długo spokój z infekcją
Odpowiedz
Zapalenie pęcherza okropnie bolą. Podobno właśnie najbardziej bolesne są choroby układu wydalniczego i porody. Idź jej lepiej po żurawinke do sklepu i tabletki do apteki, noś dużo wody, herbatkę z pokrzywy. Co do leku bez recepty jest sprawdzone i skuteczne urofuraginum max, stary lek i pomaga naprawdę szybko. Tylko niech regularnie bierze!
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.