zamieszkać razem czy nie?


co sądzicie o mieszkaniu ze sobą przed ślubem?czy to jest dobre rozwiązanie?jak ona wpływa na późniejsze bycie razem po ślubie?
czy lepiej poczekać z zamieszkaniem..czy sprawdzić przyszłą(przyszłego) żonę(męża)...?
Odpowiedz
Ja jestem za tym, żeby zamieszkać, ale moja kobieta i jej rodzice wyznają raczej tradycyjne zasady i raczej się na to nie zgodzą. Tak poza tym, póki tylko ja pracuje, na mieszkanie razem po prostu nas nie stać.
Odpowiedz
Mieszkanie razem to dobry sposób aby się przekonać czy to wyjdzie czy nie. Bo czasami bycie obok siebie jest dużo łatwiejsze niż mieszkanie razem. Warto poznać swoje nawyki itp.
Odpowiedz
Uważam, że nie ma w tym nic złego i zależy to tylko i wyłącznie od upodobań tych osób.
Odpowiedz
Jestem za zamieszkaniem przed ślubem jeśli para bardzo tego pragnie ale wiadomo że nie po miesiącu bycia razem. Wpierw trzeba poznać dobrze daną osobę, jej zwyczaje i je akceptować. Wtedy można spróbować sił wspólnie mieszkając. Wiadomo że zgrzyty wszędzie są, więc bez tego nigdy i nigdzie się nie obeszło.
Odpowiedz
Jak dla mnie wspólne mieszkanie przed ślubem to jedyna możliwość aby przekonać się czy przyszłe małżeństwo ma jakikolwiek sens. Można się wtedy przekonać jak będzie wyglądało dalsze wspólne życie i poznać najbardziej irytujące strony partnera i zdecydować się czy mimo wszystko chce się być razem.
Odpowiedz
Oczywiscie ze pierwsza opcja! Nie bierz kota w worku :p.. Trzeba poznac codzinne zalety i wady drugiej osoby, zeby mu zyc z nia po slubie.
Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko zamieszkania razem, ale tak jak już wspomniano wyżej nie po paru dniach albo tygodniach znajomości. Ja najchętniej zamieszkałabym ze swoim facetem jak będziemy na etapie przygotowań do ślubu, jak będziemy zaczynać urządzać wspólne mieszkanie itd, a jeśli chodzi o sprawdzenie partnera, to z powodów codziennych, odmiennych przyzwyczajeń nie zmieniłabym planów co do wspólnej przyszłości, w końcu się dogadamy, od czego są kompromisy :)
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
Question Zdrada - lepiej o niej wiedzieć czy nie? 512 02-08-2012, 16:00
Ostatni post: