Wpadka


Powiedzmy, że dziś dowiadujesz się że zostaniesz rodzicem.
Jak reagujesz? Weźmiesz odpowiedzialność? Jak myślisz jak zareagowali Twoi znajomi czy rodzina?
Odpowiedz
Nic wielkiego by się nie stało .. Iza mnie ciśnie na bobasa już od jakiegoś czasu xD.. Nie wahałbym się nawet przez chwilę jeśli miałbym własne mieszkanie.
Odpowiedz
Byłbym szczęśliwy ale pozmieniało by to na pewno większość naszych życiowych planów. Studia, dom poszły by w brud. A rodzicie? Nic by nie mieli przeciwko, w końcu mamy swoje lata. Co innego jak jest się singlem... Wtedy na pewno nie wiedział bym co z sobą zrobić i czy być z tym kimś ( w końcu nie wiadomo jaki ktoś jest na co dzień po krótkiej znajomości ). A czy po takim wypadku rodzicie by byli szczęśliwi? Nie byli by wrogami ale oczy by zrobili na mnie wieeeelkie. Każdy ma swoje życie i idzie własną drogą, więc dali by mi żyć zapewne ;-P
Odpowiedz
Hmm... Tatuś zapewne powiesiłby na pierwszym lepszym drzewie ojca mego dziecka... Mama na pewno w płacz... Siostra i szwagier zapewne kazanie? A znajomi...? część zapewne jakimś kazaniem, część gratulacje... A co ja bym zrobiła? 100% odpowiedzialności za swoje czyny, czyli urodzić i wychować :)
Odpowiedz
No wiesz Agnes. Ty nawet nie możesz powiedzieć "To nie moje" :P

Hmm... co bym zrobił. Jeśli mojej kobiecie to wziąłbym pełną odpowiedzialność i szykował się do przyśpieszonego ślubu.

Jeśli jednak byłbym wolnym strzelcem i przydarzyła by mi się "chwila słabości" na imprezie z nowo poznaną koleżanką, a potem ta koleżanka przyszła by z brzuchem to robiłbym test na ojcostwo. Wychodząc z założenia, że skoro ze mną poszła do łóżka po góra kilku godzinach znajomości, to na pewno nie byłem ani jej pierwszym, ani ostatnim, ani jedynym, więc miałbym duże szanse się wywinąć. Test tani nie jest, ale lepsze to niż wychowywać cudze dzieciaki. Jeśli wyszłoby jednak na to, że to moje to wolałbym płacić alimenty niż żenić się z taką. Chciałbym jednak mieć możliwość spotykania się z dzieckiem.
Odpowiedz
Test to 1500 zł ;) na wynik czeka się około 5 tygodni:D bo przyspieszony kosztuje 2500 a wynik jest po tygodniu ;)

Przyspieszony ślub? Nie jest fajne, jak bierze się ślub z musu.... ;) To, że pojawia się dziecko nie oznacza, że od razu trzeba się żenić lub wychodzić za mąż... :D
Odpowiedz
Wiesz... dziewczyna, która by poszła ze mną do łóżka po powiedzmy paru godzinach znajomości na pewno miała już wiele takich sytuacji. Na 1500zł czy nawet 2500 to jeszcze mnie stać, a na bawienie cudzych dzieci już nie :)

A co do przyspieszonego ślubu z moją kobietą to znamy się już długo i mimo, iż do ślubu mi się nie spieszy, to myślę, że nie byłoby źle :)
Odpowiedz
No ale po co płacić , skoro twierdzi że Twoje niech udowodni i zapłaci za test xD.
Odpowiedz
W sumie... masz racje :)
Odpowiedz
Agnes jaka Ty jesteś obeznana w tych tematach, chcesz nam coś powiedzieć ? ;-D
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.