Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Warkoczyk 2 - opowiadanie erotyczne

Poleć znajomym


XxX
Moderator

Druga taka okazja mogła się już nie powtórzyć. Mateusz postanowił działać, zresztą widok jaki miał przed sobą nie dawał mu najmniejszego wyboru. Natura wzięła górę nad wszelkimi oporami. Gdy tak stali zwróceni ku sobie, chwycił ją swoimi dłońmi za biodra i przyciągnął do siebie, tak aby bardziej poczuła jego męskość.
- Teraz chciałbym sprawdzić jak sukienka sprawdza się w użyciu – szepnął jej do ucha
Ona sama tak na prawdę nie do końca wiedziała co się z nią dzieje. W jaki sposób jej ciało domagało się swoich praw. Nigdy przedtem nie była w takiej sytuacji, no może poza wyobraźnią, która nie ma żadnych barier i zahamowań. Czuła jego dłonie, widziała jego wzrok, którym niemalże chciał ją pochłonąć. Z bliska wydawał się bardziej pociągający, niż wtedy kiedy zauważyła go wchodzącego do sklepu w troszkę rozciągniętym swetrze, spod którego wystawała koszula. Wydawał się wtedy być starszy. Teraz kiedy miała go przed sobą, widziała, że ma pod kilkudniowym zarostem młodzieńczą twarz, z której biła siła i pewność. Może nie był typem wysportowanego wioślarza, ale na pewno jego nieodpartą siłą był wzrok, a właściwie sposób w jaki na nią patrzył. To wszystko sprawiało, że czuła się pożądana, a sama myśl o możliwości oddania się facetowi poznanemu przed kilkoma chwilami przyprawiła ja o ciarki na plecach.
Mateusz swą ręką wbił się w jej włosy z tyłu głowy. Zacisnął lekko palce, a następnie odchylił jej głowę do tyłu odsłaniając jej szyję. Lekko jęknęła rozchylając usta.
Zaczął powoli całować jej szyję. Czuła jak jego ciepły język w pocałunku na jej szyi zataczał kółka. Drugą ręką dotykał jej pośladków, a kiedy wyczuł, że jej biodra zaczęły poruszać się w jego kierunku by za chwilę cofać, sprawnymi i pełnymi czułości ruchami wyciągnął jej piersi skrywane pod sukienką. Nie miała biustonosza, a materiał był rozciągliwy także bez problemu wysunęły się na zewnątrz. Materiał sukienki podtrzymywał je od dołu i sterczące lekko do góry stanowiły pokusę, której nie mógł się oprzeć. Kiedy zaczął je lekko ssać i przygryzać poczuła jak ogromna fala podniecenia przeszła przez jej ciało. Czuła, że staje się mokra od środka i mocno wilgotna na zewnątrz. Serce waliło jej mocno, a krew uderzała do głowy. Czuła jak policzki zaczynają być czerwone, a oddech głęboki i ciężki. Z zamkniętymi oczami dotknęła jego twarzy, dotykała jego policzków, nosa, czoła. Miał delikatną, niemal młodzieńczą twarz. Powoli zsunęła dłoń po jego szyi, klatce i brzuchu. Dotarła do guzika w spodniach i zamku rozporka. Kiedy po ich rozpięciu opuściła lekko jego spodnie, jej dłoń wślizgnęła się od góry do bokserek. Wyciągnęła ich mocno nabrzmiałą zawartość na zewnątrz, zaczepiając gumkę od bokserek za jego klejnoty. Tak, że cały był na wierzchu. Schyliła się i otworzyła oczy. W swoim życiu może nie widziała sporo męskich członków, ale ten wyglądał na całkiem sporego i mocnego. Chwyciła go całą dłonią od spodu. I powoli przesuwając dłonią ku jego nasadzie zsunęła napletek. Zaczęła opuszkami palców dotykać, lekko ściskać i pocierać o końcówkę jego penisa.
Mateusz w tym czasie ustami i językiem pieścił jej kark. Jego nos przesuwał się po jej włosach, czuł jej zapach zmieszany z perfumami jakich używała. To wzbudziło w nim niemal zwierzęcą żądzę. Ciągle trzymając ją za głowę odwrócił ją tyłem do siebie tak, że w odbiciu lustra w przymierzalni widziała swoje i jego odbicie. Była troszkę roztargana, jej usta wydały się jej niebywale nabrzmiałe i czerwone. Zauważyła jak przygryza sobie dolną wargę nie czując przy tym bólu jaki powinno to jej sprawiać. Gdy przyjrzała się dokładnie zauważyła na swojej wardze, delikatne ślady krwi. Spojrzała wyżej na swoje przymrużone oczy. Widziała swój mętny niemalże nieobecny wzrok od wrażeń i bodźców jakich doznawała. Piersi na tle czerwonej sukienki zdawały się być aksamitnie jasne i niezwykle kształtne. Lekko przycisnął jej głowę do lustra zadzierając sukienkę do góry tak, że dokładnie mógł zobaczyć jej pośladki. Zaczęła poruszać tyłkiem kołysząc się w biodrach. Ręką zaś cały czas trzymała jego członka, nie odrywając się od jego delikatnej skóry ani na chwilę. Ściągnął z niej koronkowe majtki, tak, że zatrzymały się na jej udach. Zaczęła lekko zginać na przemian nogi w kolanach, tak, że opadły na podłogę. Przeniosła najpierw jedną, a później drugą nogę na zewnątrz, tak aby się ich pozbyć i została w takim delikatnym rozkroku. Trzymając jego penisa u nasady zaczęła obijać nim swoje pośladki i sprawiało jej to niesamowitą rozkosz. Razy które sobie sama sprawiała spowodowały gęsią skórkę od karku aż do ud. Wzdrygnęła się. Spojrzała na jego odbicie w lustrze, wyczuła, że to również zadziałało na niego. Czuła jak chwycił ją za kark, a ona stojąc na obcasach z łatwością wypięła swoje pośladku w jego stronę naprowadzając go na swoją już bardzo mokrą i nabrzmiałą muszelkę. Wszedł w nią zdecydowanie i mocno. Od pierwszego razu cały się w nią wepchnął.
- Ałłłła! - jęknęła czując ból i zarazem niesamowite podniecenie. Czuła ciepło jego penisa, a jej ciało samo zaczęło się na niego nadziewać w niemal zapamiętałym szale. Uderzał w nią mocno, tak że dało się słyszeć rytmiczne i mocne plaskania jego bioder o jej pupę. Wbijał się w nią tak mocno, że za każdym razem niemal zawisała nadziana na niego, a jej obcasy unosiły się ponad podłogę. Utrzymywała kontakt z podłożem jedynie stojąc na końcówkach palców u stóp. Nie wydawał się być aż tak silny, jednak teraz kiedy trzymał ją mocno za szyję i wypełniał jej ciało, poddała mu się zupełnie. Po chwili fala niesamowitego gorąca, dreszczy które przebiegły jej ciało tak szybko i nieoczekiwanie zdawały się trwać niesamowicie długo. Czuła jak jej głowa zaczyna się gorączkowo obracać w lewo i prawo. Jej dłonie oparły się o drewnianą ścianę przymierzalni, piszczała, jej nogi drgały, lekko uginając się w kostkach i kolanach. Gdy oprzytomniała i na powrót złapała równowagę, w zaparowanym od jej gorącego oddechu lustrze, zauważyła jego twarz w grymasie, który mógł zwiastować tylko jedno.
- Zrób to na mnie!
Ledwie wypowiedziała swoje życzenie w ostatniej chwili wysunął się z niej, a jego sperma trafiła nie tylko na jej pośladki, ale również plecy i uda. Uczucie spływającej niesamowicie ciepłej cieczy po jej ciele wywołało u niej poczucie spełnienia i pełnego oddania.
- Mam na imię Ma… - szepnął schylając swoją głowę do jej ucha
- Nie chcę wiedzieć jak masz na imię – chcę Cię spotkać kiedyś w innych okolicznościach – a Ty mi tego teraz nie obiecuj, bo nie chce się później rozczarować – powiedziała jednym tchem odwracając się do niego.
- W każdym bądź razie jesteś niesamowita!

- Halo jest tam ktoś? – dało się słyszeć czyjś głos sprzed sklepu
Szybko zsunęła w dół sukienkę i podnosząc majtki z podłogi wsunęła je sobie między piersi, wcześniej zakrywając je na powrót sukienką.
Wyszła z poczekalni. Przed sklepem stał strażnik sprawdzający sklepy po ich zamknięciu, którego uwagę przykuła do połowy ściągnięta roleta.
- Tak już kończymy i wychodzimy!
Podciągnął spodnie i wyszedł za nią trzymając w dłoni jej bluzkę i rybaczki, które zostały na wieszaku. Zauważył, że przez sukienkę prześwitują mokre plamy.
- Chyba musisz się przebrać!
- O rzeczywiście – odparła jeszcze nie wróciwszy do rzeczywistości – daj! Zresztą, czuję, że sukienka się do mnie przykleiła.
Uśmiechnęli się.
- A teraz już idź i pamiętaj czego mi nie obiecałeś!
- A co z sukienką? – zapytał
- Załatwię to! Uciekaj już!

Wyszedł na zewnątrz, wcześniej kłaniając się strażnikowi. Przez chwilę był w innym świecie i nie chciał z niego wracać. Nie chciał myśleć o architekturze, o pracy, o rachunkach, o zarozumiałym inwestorze. Chciał jak najdłużej być z nieznajomą w przymierzalni i czuć ją, smakować i słuchać jej westchnień. A może to co miało miejsce przed chwilą jest jedynie wytworem jego wyobraźnia? Aby się przekonać zatrzymał się na chwilę, przyłożył, swoje dłonie do twarzy, wciągnął powietrze. Wciąż czuł zapach jej włosów – to jednak się rzeczywiście się zdarzyło. Zrobił coś co jeszcze nawet dwa lata temu nie byłoby dla niego wyobrażalne, a nawet akceptowalne pod jakimkolwiek względem. Zrobił coś co po ostatnim lecie na mazurach stało się dla niego czymś naturalnym i normalnym.
Po przejściu kilku przecznic wszedł przez dużą metalową bramę do parku. Kilkoro dzieci, które karmiły kaczki i łabędzie, przechodnie ze swoimi pupilami, jakaś para na ławce. Widział to, lecz wszystko wydawało się istnieć obok niego. Usiadł na ławce. Zamknął oczy, aby móc to wszystko ogarnąć i powoli powrócić do rzeczywistości, do tu i do teraz. Oddychał głęboko. Powietrze i jego już lekko jesienny zapach, a przed wszystkim szum wiatru poruszającego liście na drzewach przywołało po raz drugi dzisiaj wspomnienie znad jezior z zeszłego roku. Wtedy to poznał Anię. Był to niewątpliwie czas w jego życiu jak również zdarzenia z tamtych dni, które zmieniły go na wielu płaszczyznach. To co się wtedy działo otworzyło przed nim bramy do zachowań, które przed chwilą miały miejsce w przymierzalni jednego ze sklepów. Pamiętał dokładnie od czego się to zaczęło…

Pod koniec następnego dnia, od chwili kiedy to odbyli pierwszą rozmowę w porannym słońcu i kiedy zdecydowali się płynąć razem, brak wiatru doskwierał najmocniej. Płynęli łódką dziewczyn, gdyż jego jacht nie nadawał się do dalszej zaplanowanej części podróży i niestety musiał zostać go w przystani, gdzie się spotkali. Na szczęście zarządca przystani, po rozmowie telefonicznej z właścicielem firmy wypożyczającej zagłówki zobowiązał się, za niewielka opłatą, załatwić wszystkie formalności ubezpieczeniowe i transportowe. Mateusz został z szarym, płóciennym, workiem żeglarskim i parą klapek w dłoni.
- I co żeglarzyku? Żagiel Ci klapnął co? – zapytała Ania uszczypliwie, kiedy zobaczyła go wracającego z remontowni
- Klapnął, klapnął, ale Wy macie sporo miejsca u siebie i może ….
- Chyba żartujesz, prawie Cię w ogóle nie znam
- Ja go znam – powiedziała Warkoczyk odwracając się i pokazując teatralny uwodzicielski uśmiech – to ten gościu co się do Ciebie przymizgiwał rano! Weźmy go, może się przyda…
- Pewnie Tobie …, ale ok. ty tu rządzisz
I tak zakwaterował się na jachcie Warkoczyka i Ani. Cały dzień, a przynajmniej przedpołudnie płynęli na pełnych żaglach. Później wiatr słabł i ustawał i kiedy pod wieczór dopadła ich całkowita flauta podpłynęli na silniku do najbliższego brzegu. Przycumowali żaglówkę do małego pomostu i rozbili obóz na małej polance otoczonej lasem. Przez cały dzień Warkoczyk nawet nie opuszczał Mateusza na krok. Ciągle go zagadywał, a czym się zajmuje, a czy ma kogoś, a czy mógłby jej pomóc przy tym i przy tamtym. Ciągle przeciskał się w wąskiej kajucie tak aby się zbliżyć do niego jak najbardziej. Pod przewiewnymi bluzkami, które zmieniała co godzinę nigdy nie nosiła stanika, a jej piersi ciągle nie wiedzieć w jaki sposób ocierały się o niego przy byle okazji i pretekście. Ania przyglądała się temu troszkę z boku, jednak nic nie ominęło jej oczu. Uśmiechała się tylko i żartowała na temat kocich zalotów Warkoczyka. - To co może pójdziecie do lasu i przyniesiecie trochę drewna na ognisko? Ja w tym czasie przygotuje trochę jedzenia – zaproponowała Ania, kiedy już dobrze zabezpieczyli żaglówkę i znieśli z niej wszystko co było potrzebne do przygotowania posiłku.
- Mati, co się tak gapisz – chodź – zawołała Warkoczyk, chwyciła Mateusza za rękę i machając nią do przodu i do tyłu wręcz zaciągnęła do lasu….
cdn...

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Erotyczne forum 60 02-19-2018, 07:18
Ostatni post:
  Gubiąc resztki wstydu - opowiadanie erotyczne XxX 1,500 12-03-2010, 12:11
Ostatni post: la_femme
  Chłam w sieci czyli polewa na całego - opowiadania erotyczne XxX 887 11-06-2010, 13:28
Ostatni post: XxX
  Karen Wagner - Naga w szkole - opowiadania erotyczne XxX 10,033 11-06-2010, 13:27
Ostatni post: XxX
  Monika w ogrodzie botanicznym. - opowiadanie erotyczne XxX 1,052 11-06-2010, 13:25
Ostatni post: XxX