Uwaga prostytutki


Nowy, trójkątny znak ostrzegawczy pojawił się na ulicach północnych Włoch. Przedstawia on kobietę o wydatnym biuście, w mini spódniczce i z torebką.

Jak się okazuje nie ostrzega on kierowców przed pracownicami biur spieszącymi na ważne spotkanie. Wszystko wyjaśnia podpis - "Attenzione Prostitute". Oznacza on nic innego jak "Uwaga prostytutki".

Okazuje się jednak, że znak nie tyle ostrzega, co powoduje jeszcze większe zamieszanie wśród włoskich kierowców. Jak podaje Daily Telegraph, jeden z mieszkańców miejscowości Treviso w północnych Włoszech, gdzie stanął znak twierdzi, że powoduje on same kłopoty.

- Kiedy jechałem do pracy zobaczyłem nowy znak i aż musiałem zwolnić, żeby lepiej się przyjrzeć - skarży się Dino Vezino, 34-letni mieszkaniec Treviso. - Czy ten znak ma oznaczać, że mamy się rozglądać za prostytutkami?

Okazuje się, że nie. Władze tłumaczą jedynie, że nowe oznaczenie ma ostrzegać przed kobietami stojącymi tuz przy drodze. Może również w Polsce można by postawić takie znaki.

   
Odpowiedz
No u nas powinien być znak na którym widniała by pani z pokaźnym biustem i koszykiem na grzyby xD
Odpowiedz
Niech się lepiej wezmą za remonty dróg bo po tej zimie w wielu miejscach dziura, dziurę, dziurą pogania a nie stawianie głupich znaków :)
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Szwajcarskie prostytutki uczą się reanimacji. Za dużo klientów umiera na zawał lrk 1,600 03-23-2012, 01:52
Ostatni post:
  Uwaga kierowcy - mróz, opady i zawieje śnieżne Wiadomosci 504 02-17-2011, 12:10
Ostatni post: Wiadomosci
  Uwaga kierowcy - mróz, opady i zawieje śnieżne Wiadomosci 411 02-17-2011, 07:49
Ostatni post: Wiadomosci