Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

uprzejmość pielęgniarek

Poleć znajomym


Tajwan
Użytkownik

Andrzejki impreza jakiś koncert w ave cezarze wiadomo rzecz:P
Jak koncert no to piwko nie jedno i pogo wszystko fajnie szło imprezka znakomita:) Jak to w pogo bywa ze czasami przewrócisz się czy tam wpadniesz na coś:) wpadłem na ławkę trochę poczułem w kolanie przestało odp. %%. skończyła się impreza trzeba było wrócić do domu pewnie z buta bo szczerze nie pamiętam, wiem że się położyłem do łóżka z baaardzo fajnym humorem:) budzę się jeszcze podpity, myślę co jest kur** ruszać się nie mogę... po chwil przyszło mi do głowy ze się uderzyłem w kolano, no fakt spuchnięte i to bardzo no to przepełzałem na jednej stopie do pokoju obok po hajs na taxe, ruszać się nie mogę więc czekam jak mama wyjdzie z psem kij że jest 4 rano no ale nie ważne:P popełzałem z 3 pietra na jednej nodze wejście do taxy tez było wyzwaniem.
Jestem pod szpitalem na szczęście drzwi automatyczne tyle się cieszyłem że fail. potknąłem się nawet nie wiem o co. myślę gorzej być nie może. czekam na pielęgniarkę jakieś hmmm pól godziny. w tym czasie mama potknęła się o moja chora nogę zimny pot, dreszcze i ból fajnie jest fajnie jest myślę, w końcu przyszła oburzona że musiała wstać ( przecież za to jej nie płacą...) zobaczyła nogę i mówi to musi Pan iść na prześwietlenie. to może jakiś wózek ? cięty wzrok aaaaaah i wskazuje palcem na wózki jakieś 2m ode mnie , może Pani by podała mam trudności z poruszaniem się?? noooooo dobrze...-_-.
Pojechałem na prześwietlenie oczywiście musiałem czekać jak to zwykle bywa w naszych szpitalach. Uprzedzam kobietę że coś mam z kolanem żeby uważała. dostałem odp. JA WIEM CO MAM ROBIĆ! -_-. położyłem się na stół przygotowałem nogę do zdjęcia a ta bierze mi nogę i ustawia jeszcze raz( co w sumie wyszło tak samo jak ustawiłem) na sile wtedy już nie wytrzymałem. wydarłem się i coś tam jej powiedziałem^^ po tym się uspokoiła w końcu;]. Pojechałem na stół przyszedł chirurg a tu nagle zmiana pielęgniarek nie w sensie inne cieleśnie. takie miłe pytają się czy nie chcę wody jak się czuje uspokajają mnie itd. to mówię: a co panie pielęgniarki takie miłe (z szyderczym uśmiechem) coś tam powiedziały nawet już ich nie słuchałem. 2 duże strzykawki krwi z okolic kolana no i gips od prawie pachwiny do kostki 2 tygodnie nic strasznego.

Jak zapomnicie, że jesteście w szpitalu czy to przez %% czy tam -_- czy po prostu to przypomnicie sobie od razu po uprzejmości:)

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.