Uprawiane sporty


Jakie sporty uprawiacie na co dzień?
Odpowiedz
Regularnie biegam i jeżdżę na rowerze.
Odpowiedz
Chodzę na siłownię i na basen raz na jakiś czas.
Odpowiedz
jeszcze żadnych, ale kupiłam orbiterek i zamierzam ruszyć do wiosny z formą. Kupowałam na avans.pl teraz jest tam promocja że na zakupy można rabat dostać, gdyby ktoś chciał skorzystać to podaje.
Odpowiedz
Na razie tylko biegam dwa razy w tygodniu.
Odpowiedz
biegam i dwa razy w tyg poćwiczę hantelkami
Odpowiedz
W moim życiu jest kilka ulubionych sportów, które regularnie uprawiam. Na pierwszym miejscu jest tenis, na który chodzę regularnie. Świetnie wpływa na kondycję i ogólne samopoczucie, można się bardzo wyszaleć. Ale trzeba to traktować na luzie, bo znam osoby, które tylko bardziej się denerwują gdy proste piłki ładują w siatkę. Uwielbiam oglądać tenis, szczególnie turnieje trawiaste, dlatego teraz jestem w siódmym niebie bo zbliża się Wimbledon. Myślę, że w kilku meczach na pewno będę typował wynik. Drugi sport to boks, jednakże tylko w formie wykonywania ćwiczeń w zakresie tej dyscypliny. No i kilka sparingów mam na koncie, ale jednak bicie się z kimś do mnie nie przemawia. Trzeci i ostatni sport, a raczej dwa: Bilard i snooker. Weekend, zimne piwo w barze i kilka partyjek w snookera, coś pięknego! :D
Odpowiedz
hmm piszesz, ze uprawiasz boks i nawet sparowales - a powiedz - przygotowywales sie jakos specjalnie do tego? Z tego co wiem, to bardzo wazne jest przygotowanie motoryczne, jednakze czesto pomijane (co szkodzi i to bardzo). Michał łapka (trener personalny), oferuje wlasnie m.in. trening motoryczny - http://wswietnejformie.pl/przygotowanie-...e-wroclaw/ - co o tym myslicie? Bral ktos z Was kiedys udzial w takim treningu?
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.