Tuningowanie aut wizualne


Witam, nazywam się Przemek "migdał" Migdalski i witam serdecznie na oficjalnej stronie firmy "Tuning & Custom Cars" zajmującej się budową wypasionych bryk oraz tworzeniem kształtów, których inspiracją jest tak niedościgniony ideał jakim jest kobiece ciało.

Nasza firma zajmuje się tuningiem wizualnym wszystkiego czym da się nieźle pojeździć lub tym co akurat wpadnie nam w ręce Smile Na to składa się stworzenie wirtualnego bądź odręcznego rysunku projektu samochodu bądź motocykla tak by zobrazować właścicielowi bryki efekt końcowy proponowanych zmian dotyczących kształtu nadwozia, wzoru zastosowanych felg czy w końcu sposobu lakierowania. Następnie tworzymy wg danego projektu "body kit" czyli kompletne ospojlerowanie wraz z masą odjechanych przeróbek nadwozia gwarantujących ostre rozwarcie aparatu gębowego przechodniów mijających tak odpicowaną bryczkę a następnie lakierujemy całość różnorodnymi lakierami stosując najczęściej technikę AIR BRUSCH. Ale tuning to nie wszystko co nas kręci, możemy stworzyć pięknego customa bądz hot roda czy stworzyć replikę niespotykanego nadwozia a także możemy przerobić motocykl tak by powstał bardzo niski i długi chopper czy drapierzny streetfighter lub streetbike do lansowania się po mieście. Możemy również stworzyć dowolny produkt będący nietypową reklamą lub tworem ludzkiej fantazji, którego stworzeniem nie zajmie się żadna firma reklamowa bądź rzemieślnicza ponieważ zajmuje się akurat tylko tym co sto tysięcy podobnych sobie firm czyli tworzeniem głównie dla zysku a nie z pasji .

Nasza specjalność to konstruowanie bodykitów oraz elementów nadwozia w całości wykonywanych ze szlachetnego materiału jakim jest stal. Technika ta już dzisiaj rzadko wykorzystywana w dobie laminatów i form wtryskowych daje nam wielką satysfakcje tworzenia. Właścicielowi tak wykonanego pojazdu daje ona gwarancje oraz świadomość posiadania czegoś niepowtarzalnego o mocnej i odpornej konstrukcji z budulca o wiele szlachetniejszego i mocniejszego niż materiał z jakiego buduje się ogrodowe krasnale Smile

Tuning & Custom Cars Przemysław Migdalski
Bożnów 54 (w kużni)
68-100 Żagań
woj. Lubuskie
Poland

tel.: +48 068 360 66 60
tel. kom.: +48 0 698 110 696

http://www.tuningcustomcars.pl
e-mail:[email protected]
NIP: 761-134-48-96
REGON: 080185299

Współrzędne GPS:
51.61178091°N | 15.35356521°E

   
   
   
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.