trądzik ! Jak się go pozbyć


Witam:D:)
Każdy z męszczyzn za równie i kobiet w okresie dojrzewania dostaje trądziku jak się go pozbyć na stałe? bo te kremy co podają u dermatologa pomaga na jakiś czas potem on sie nawraca ;/ mam 17 lat trądzik mam prawie od roku może i nie jest on jakiś taki mocny ale są dni kiedy mi wysypuje całą twarz ;/
Czy ktoś może coś poradzić na Ten temat??
Odpowiedz
Nie przejmuj sie ja mam już prawie 23 i nadal mam trądzik , bo nie umiem sobie odmówić piekielnie ostrego żarcia <mniam> :D. Hmm staraj się myć twarz częściej (najlepiej mydło protex) + jest taka maść w zielonej tubce dermoniz. Nakładaj ją na noc szybko zabija pryszcze :D.
Odpowiedz
Wyciąg ze spermy xD żart! :D

Młody jesteś :D zadbaj o częste mycie buzi i jakąś dobrą maść. To co poleca Mef jest dobre :D sama stosuję jak mi coś wyskoczy :)
Odpowiedz
:) dzięki za rady a ryjek dosyć często myje :)
Odpowiedz
Pomógł bym Ci ale mam nieskazitelną cerę ;D ;D ;D Żartuje, też miałem w Twoim wieku, aktualnie już jakoś samo przeszło chodź czasem się trafi jakiś mega kolega ;> Jest to codzienność więc się nie przejmuj i jeśli nie pomagają leki od dermatologa, może jest on kiepski i trzeba iść do innego na wizytę?
Odpowiedz
kurde jak mie czasem wysypie to i na plecach mi wyskakują;/ dostosowuje sie tu do częstego mycia twarzy mam zel do mycia ryjka anty bakteryjny ale efektów nie widać...
Odpowiedz
Może solarium ? ;) próbowałeś już ?
Odpowiedz
hmm nie jeszcze nie :D ale to ja se poczekam na słoneczko i sie objaram na to samo wyjdzie :D chyba...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.