Witaj! Rejestracja

Terapie-uzaleznien.com.pl


Uzależnienie od alkoholu rozpoznaje się, gdy przez okres roku występuje co najmniej jeden z czterech przedstawionych poniżej objawów:
  • upośledzenie sprawowania ważnych obowiązków,
  • powtarzające się użycie alkoholu w sytuacjach, gdy jest to niebezpieczne,
  • powtarzające się konflikty z prawem wynikające z używania alkoholu,
  • kontynuowanie spożywania alkoholu pomimo zaburzeń funkcjonowania społecznego i stosunków międzyludzkich nim spowodowanych.
Podstawowym celem naszego ośrodka Oaza jest pomoc osobie uzależnionej aby nie wróciła do nałogu, w tym celu ośrodek proponuje profesjonalną pomoc. Opierając się na doświadczeniu i profesjonalizmie wiemy że chcąc wyjść z nałogu trzeba poświęcić trochę więcej niż 28 - 30 dni, jeśli naprawdę chcesz wyjść z nałogu sugerujemy program terapeutyczny minimum 6 do 8 tyg. od alkoholu i hazardu, 8 - 12 tyg. i więcej w przypadku narkotyków, leków i  innych uzależnień. Po ukończeniu terapii nie zostajesz sam ! Oferujemy 12 miesięczny okres wsparcia, zjazdy, sesje zapobiegania nawrotom, kontakt z terapeutami.

Gwarantujemy całkowite wyleczenie w komfortowych warunkach i pomoc nie tylko dla osoby uzależnionej, ale również dla jej bliskich, dla których niekiedy wieloletnie zmaganie się z uzależnieniem w rodzinie jest przyczyną negatywnych zmian psycho-fizycznych.


Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza
87-850 Choceń
Ługowiska 1 
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.