Witaj! Rejestracja

Taki seks zbliży was naprawdę!


Dobry seks to gorący seks. I odrobinę zwariowany. Albo bardzo romantyczny. Dziś namawiamy cię na ten drugi. Ale nie obawiaj się, nie musisz obsypywać łóżka płatkami róż.
Jennifer Benjamin

Seks – tak dziki i nieokiełznany, że marzysz o dźwiękoszczelnych ścianach i niezniszczalnych sprężynach
w materacu – jest super. Ale przyznaj, czasem tęsknisz za pieszczotami, które może nie są tak gorące, ale za to budują emocjonalną bliskość. Bo niby wiadomo, że ta bliskość i poczucie więzi z ukochanym są bardzo ważne, ale często tak jakoś wychodzi, że zostają… zagubione w akcji.
– Czasem tak mocno koncentrujemy się na technikach, które mają nas doprowadzić do orgazmu, że tracimy czuły kontakt z partnerem – zauważa terapeutka seksualna dr Joy Davidson, autorka „Fearless Sex” (Nieustraszony seks).
W rezultacie czasem czujesz się w łóżku trochę samotnie. Jak to naprawić?
– Kluczem do romantycznego, naprawdę zmysłowego seksu jest totalne zaangażowanie się na każdym etapie miłosnego aktu. Tak byście stworzyli jedną całość – tłumaczy dr Joy Davidson.
Jak to zrobić? Już mówimy!

Przygotujcie teren
Zanim pójdziecie do łóżka – posprzątaj. Nie, nie chodzi o to, byś urządzała generalne porządki z myciem okiem i pastowaniem podłóg włącznie. Po prostu przymknij drzwi do szafy, ogarnij bałagan i – jeśli mieszkasz przy ruchliwej ulicy – zamknij okno. Ład w pokoju pozwoli tobie i twojemu mężczyźnie skupić się na sobie nawzajem i waszych doznaniach.
Zapal też kilka świeczek albo lampę w sąsiednim pokoju i uchyl drzwi, by docierało do was delikatne światło.
– Romantyczny seks jest z natury leniwy i spokojny, w trakcie zdążysz więc zarejestrować takie szczegóły jak rysa na suficie czy pryszcz na ramieniu ukochanego. I może cię to wybić z rytmu – zauważa dr Patti Britton, współautorka „The Complete Idiot’s Guy to Sensual Massage” (Przewodnik po zmysłowym masażu dla kompletnych idiotów). – Przyćmione światło działa jak welon. Dzięki niemu twój umysł nie będzie wędrował. Poza tym, przy delikatnym świetle przyjemniej jest patrzeć sobie w oczy.

Rozbierzcie się
Ale nie zrzucajcie w pośpiechu własnych ciuchów. Ty zmysłowo rozbierz ukochanego, a on niech rozbierze ciebie.
– Będziecie musieli robić to wolno i w skupieniu, bo uporanie się z wszystkimi guzikami, zatrzaskami i zamkami błyskawicznymi wymaga czasu i koncentracji – tłumaczy dr Davidson. – Głaskanie się nawzajem miekką tkaniną jeszcze zwiększy rozkoszne doznania.

Rozmawiajcie w łóżku
– Pary często czują niezwykłą bliskość, kiedy leżą obok siebie i gawędzą przed snem – mówi terapeuta seksualny Darcy Luadzers, autor „The 10-minute Sexual Solution” (Dziesięciominutowe seksualne rozwiązanie).
Kiedy tak sobie leżycie w łóżku i zrelaksowani gadacie o wszystkim i o niczym, zacznijcie głaskać się nawzajem koniuszkami palców i delikatnie drapać. Być może nabierzecie apetytu na coś więcej…

Udoskonalcie technikę całowania
Gdy się kochacie, często zdarza wam się zapomnieć o pocałunkach, bo wolicie koncentrować się na doznaniach w, hmm… innych rejonach ciała.
– Jednak namiętny całus w trakcie seksu sprawia, że atmosfera staje się jeszcze bardziej gorąca – podkreśla Patti Britton. – Jesteście nie tylko fizycznie połączeni, ale też zwróceni do siebie twarzami i w 100% procentach skoncentrowani na sobie nawzajem.
Całujcie się więc! Na zmianę namiętnie i subtelnie. Przesuwajcie koniuszkiem języka po wargach, delikatnie przyciskajcie usta do siebie i ssijcie je.

Patrzcie sobie w oczy
– Kilka sekund kontaktu wzrokowego z ukochanym to jeden z najgorętszych sposobów na zwiększenie poczucia intymności – uważa Patti Britton.
Według filozofii tantry, patrzenie lewym okiem w lewe oko partnera otwiera „czującą” część mózgu i sprawia, że podświadomie stajecie się jeszcze bardziej na siebie wrażliwi.
Spróbujcie tej techniki: w czasie seksu pochyl głowę na lewo, tak by lewa strona twojej twarzy była na wprost lewej połowy twarzy mężczyzny. I spójrz mu w lewe oko. Ale spokojnie, nie świdruj go wzrokiem, jakbyś miała wypalić mu dziurę!

Mówcie do siebie
Pewne słowa mogą sprawić, że poczujecie się jeszcze silniej ze sobą związani.
Zdaniem Patti Britton, kobiety rozpływają się na dźwięk słowa „kocham”, bo wtedy czują, że facetowi na nich zależy. Mężczyźni natomiast wolą słyszeć wyraz „pragnę”. Bo sprawia, że czują się potrzebni i pożądani.
W czasie seksu koniecznie powiedz mu coś w stylu „Kocham, jak mnie tu dotykasz” (dodatkowo zainpirujesz go do powtórki!) albo: „Właśnie tego pragnęłam przez cały dzień”.

Zastygnijcie w bezruchu
W pozycji na kowbojkę, przez kilka sekund w ogóle się nie poruszaj. Potem zacznij rytmiczne zaciskać mięśnie Kegla (to te, którymi powstrzymujesz siusiu). I tylko tyle. Patrzcie na siebie, mówcie sobie seksowne rzeczy i głaszczcie się po udach czy klatkach piersiowych, ale nie poruszajcie biodrami. To będzie tortura, ale… całkiem rozkoszna tortura.
W końcu atmosfera zrobi się tak gorąca, że gdy wreszcie zaczniecie się poruszać, kompletnie odlecicie.

Trzymajcie się mocno!
Tuż przed orgazmem przytulcie się do siebie bardzo mocno. To jeszcze zintensyfikuje doznania (jeśli to w ogóle możliwe…). Kochacie się w pozycji misjonarskiej? Obejmij jego plecy i przyciśnij do niego całe ciało. A jeśli robicie to na jeźdźca – niech ukochany złapie cię za biodra
i przygarnie je do siebie.
– W czasie orgazmu tracicie kontakt
z rzeczywistością, dotyk ukochanego przypomni wam, że jesteście tu razem – mówi dr Davidson.
A gdy już wylądujecie, puść płytę z przebojami Jerzego Połomskiego i wyrecytuj ukochanemu wiersz miłosny. Halo, to był żart! Lepiej zacznij przesuwać koniuszkami palców w górę i w dół ramion faceta. Albo zaśnijcie – ty z głową na jego klatce piersiowej lub w pozycji na łyżeczki. Kolorowych snów
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Seks w pracy oni 2 748 02-25-2011, 19:22
Ostatni post: gombey