Szkoła rodzenia


Uważacie, że szkoła rodzenia jest zbędna, czy bardzo pomocna, dla przyszłych rodziców?
Znacie osoby, które chodziły na takie zajęcia? Może słyszeliście jakieś opinie na ten temat.
Nasz babcie, matki radziły sobie bez takich szkół, a czy w chciałybyście (może w dalekiej przyszłości) uczęszczać na takie zajęcia?
Odpowiedz
Ja osobiście bym chciał, zawsze czegoś człowiek się dowie. W pewnym czasie po prostu z dnia na dzień stajesz się ojcem i jakakolwiek wiedzę, która może pomóc Ci w wychowywaniu dziecka jest przydatna.
Odpowiedz
Póki co mi to nie grozi i jakoś mi się nie spieszy :D Tak po 30-tce może pomyślę o dzieciach :)
Jeśli chodzi o przydatność to zwłaszcza przy pierwszym dziecku może się przydać taka wiedza.
Odpowiedz
Uważam, że szkoła rodzenia to coś naprawdę dobrego. Na pewno nikomu nie zaszkodzi... A jeśli mam mieć możliwość nauczenia się czegoś, co pomoże i mi i mojemu dziecku,t o czemu nie?
Odpowiedz
Owa wiedza może się przydać przy pierwszym porodzie. Do tego potrafi umocnić związek po przez urozmaicenie i robienie czegoś ciekawego wspólnie.
Odpowiedz
A ja uważam, że szkoły rodzenia to kolejny pomysł na biznes i nic poza tym. Co takiego mogą tam nauczyć? Niby tłumaczą jak oddychać itp ale przecież jak nadchodzi czas porodu to nie myślimy o tym co Nas uczyli tylko działamy instynktownie. Każda kobieta jest inna i każdy przypadek się różni. Ja osobiście nie zamierzam w przyszłości uczęszczać na takie zajęcia.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.