Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Spoglądanie na damskie atrybuty

Poleć znajomym


Gość
No właśnie - jak w temacie. Spoglądanie na damskie atrybuty. Panie w temacie bardzo mile widziane. O co mi dokładnie chodzi?
Czy facet powinien bez ceregieli patrzeć na pupę bądź piersi kobiety, która mu się podoba czy jednak powinien robić to dyskretnie? Interesuje mnie też jak kobiety postrzegają takie zerkanie facetów na ich atrybuty. Czy podoba im się to i czują się dzięki temu bardziej atrakcyjne, ale mimo wszystko nie okazują, że im się podoba, czy jednak uważają to za chamskie zachowanie? A może jeszcze jakoś inaczej na to patrzą?

Ja jako zdrowy facet mogę jedynie dodać, że lubię patrzeć na "argumenty" pani, która wpadła mi w oko, ale jak wyżej - nie wiem czy to stosowne w każdej sytuacji.

Do tematu dodałem ankietę dla kobiet. Jestem ciekaw ile będzie głosów na "tak".

Odpowiedz
Gość
Nie jest to kulturalne - takie bezpośrednie patrzenie na pupę czy piersi. Trzeba być dżentelmenem, dla kobiet ważne jest to aby facet patrzył wpierw na wnętrze, a nie tylko na to co ma zaoferowania cieleśnie. Radzę nie spoglądać wprost na atuty, przyjdzie czas że się jeszcze na ogląda ;)

Odpowiedz
remejcio
Przyjaciel

popieram. jak tak perfidnie patrzysz na tyłek i biust można liczyć się z tym ze dostanie się liścia. po za tym dziewczyna uzna ciebie jako zboka który ma tylko jedno na myśli. lepiej jak sie robi to dyskretnie ;)

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.