Space of Sound World Tour 2011 @ MTP


Space of Sound World Tour Poland - ZMIANA TERMINU IMPREZY!!!!!!!!!!!!
Informujemy, ze następuje zmiana terminu imprezy z 6 listopada 2010 na 5 marca 2011.
Zmiany tej dokonujemy na skutek licznych próśb od klubowiczów o jej przeniesienie w związku z dużą ilością imprez planowanych na ten jesienny okres, szczególnie Transmission w Pradze tego samego dnia.
Nie ma problemu, nam się nie śpieszy, ważne jest to, żeby wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w Space of Sound World Tour, mieli ku temu okazję.
W związku ze zmianą terminu, mamy przyjemność poinformować tych wszystkich, którzy kupili już bilety na 6 listopada, że bilety nie tracą ważności i można je wykorzystać 5 marca 2011. Oczywiście, jeśli ktoś chce je zwrócić, może to zrobić. Jednak te osoby, które nie zwrócą biletu, a także te, które kupią jeszcze bilet ze sprzedawanej do 10 października pierwszej puli za 69 zł, otrzymają na marcowej imprezie darmowego drinka, a ponadto zostanie zorganizowane wśród tych osób losowanie. Zwycięzcę z osobą towarzyszącą Space of Sound zaprasza na SPS Festival do Madrytu, który odbędzie się 1 stycznia 2011! Jest to jedno z najpoważniejszych wydarzeń muzycznych na świecie. W zeszłym roku wzięło w nim udział ponad 40 000 osób! Zagra tam ponad 40 DJów, miedzy innymi: Sven Vath, Sander Kleinenberg, Chris Liebing, , Alexander Kowalski, Wally Lopez, Cristian Varela, Alex Bau, Ismael Rivas, Monica Kruse, Jose Gonzalez, Brian Cross i wielu innych.
Trzydniowy wyjazd na imprezę obejmuje przeloty do Madrytu, noclegi w czterogwiazdkowym hotelu w centrum miasta i oczywiście zaproszenia na Festival. Regulamin konkursu opublikowany zostanie wkrótce na stronie wydarzenia http://www.spsworldtour.pl
6 listopada 2010 odbędzie się natomiast preevent w jednym z najlepszych klubów w Polsce o tym już wkrótce! Zagrają na nim Oscar de Rivera i Simon & Shaker. Natomiast na 5 marca przygotowujemy w związku z tym dużo więcej niespodzianek, o części z nich poinformujemy, część natomiast będzie prawdziwymi niespodziankami na imprezie.
Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni dużym zainteresowaniem i dużą wiedzą o Space of Sound wśród polskiego środowiska klubowego.
Ostrzegano nas, że polski rynek nie jest jeszcze gotowy na przyjęcie gorącej hiszpańskiej kultury klubowej, że Polska jest pod wpływem Amsterdamu, Londynu czy Berlina. Okazuje się, że Polacy doskonale rozumieją, że Watykan Muzyki Klubowej czyli Ibiza leży w Hiszpanii i że wszyscy DJe świata marzą by zagrać właśnie tam, a Ci którzy już to osiągnęli, muszą tam wracać, bo gra na hiszpańskiej wyspie nobilituje.
Cieszymy się, że Polacy czują Hiszpanię, czują Ibizę, czują Space of Sound. Dziękujemy!
Tych, którzy są zawiedzeni, że przyjdzie nam wszystkim trochę dłużej poczekać na imprezę Poznaniu, przepraszamy! Obiecujemy w zamian jeszcze lepsze wydarzenie klubowe w marcu! Nie będziecie zawiedzeni!
Pozdrawiam wszystkich
Paco Ramos
Santa Cruz Promocion
Wspólorganizator SPS World Tour Poland
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Above & Beyond pres. Trance Around The World @ Gdansk brunet 727 10-01-2010, 17:30
Ostatni post: brunet
  Finał Red Bull Air Race World Tour 2010 2010-09-04 brunet 626 07-23-2010, 00:10
Ostatni post: brunet