Seks a rodzice


Uważacie że powinno mówić się rodzicom o tym że ma się swój 'pierwszy raz' za sobą czy może że to bardzo intymna sprawa i skoro dotyczy ona tylko was i partnera to rodzice nie muszą o niczym wiedzieć?
Odpowiedz
Jeśli mam być szczera to rodzicom nigdy bym tego nie powiedziała! Może dlatego, iż mam rodziców dość konserwatywnych pod tym względem. Jeśli są ludzie,którzy mają wyrozumiałych rodziców to oczywiście, że tak warto z nimi o tym porozmawiać. Bo przecież jednak mogą powiedzieć coś co właśnie tym młodym ludziom pomoże. Albo po rozmowie mogą stwierdzić, że jeszcze nei czas.
Odpowiedz
Ja tam moim rodzicom się nie spowiadam i nie tylko jeśli chodzi o "te sprawy". Tylko z nimi mieszkam (jeszcze), ale generalnie chodzimy własnymi ścieżkami :)
Odpowiedz
A po co? Uważam, że to prywatna sprawa każdego człowieka. Niezależnie od tego, ile ma lat.


Choć oczywiście seks powinno zacząć się uprawiać w odpowiednim wieku :)
Odpowiedz
Ja z moimi rodzicami miałem zawsze bardzo dobre stosunki i rozmawiałem o wszystkim. Z tego względu chciałbym aby moje dziecko również miało taki kontakt ze mną. Jedna zasada, brak tematów taboo :).
Odpowiedz
Jestem z moim ukochanym już parę lat, mam swoje lata, moi rodzice domyślają się sami co jest grane w "tych sprawach" jeśli chodzi o moją osobę, mam dobry kontakt z rodzicami więc nie muszę mówić, że "nie wiem o co chodzi". :)
Odpowiedz
Według mnie rodzicie nie powinni się wtrącać w życie osobiste. Wiadomo że jak coś wyniknie złego to można się poradzić ale inaczej w ogóle bym nie zrobił takiego czegoś. Rodzice z racji swojego wieku wiedzą co jest grane i kiedy mniej więcej zaczynamy działać w tych sprawach ;P Ostrzegają nas przed ciążami itp :) Sprawa ludzka, w końcu chcą dla swoich pociech jak najlepiej ;P
Odpowiedz
A ja tam z nimi nie rozmawiam na tak poważne tematy. Ludzie, którzy najlepsze czasy przeżywali jeszcze w innej epoce nie mogą mieć pojęcia o współczesnym świecie. Tak poza tym... co ich to obchodzi? :)
Odpowiedz
No nie wiem .. moi rodzice przeżywali swoje najlepsze czasy w innej epoce ale sa całkowicie na czasie. Potrafię z nimi gadać kompletnie o wszystkim, nie ma ani jednego tematu tabu. Czuję się po prostu jakbym gadał z przyjaciółmi w moim wieku.
Odpowiedz
Ja na poważne tematy wolę rozmawiać z ludźmi w moim lub podobnym wieku, a nie kimś kto nie ma pojęcia o współczesnym świecie, a wydaje mu się, że wszystko wie najlepiej. Szkoda czasu i nerwów na dyskusje z wapniactwem :) Jak się za jakiś czas wyprowadzę od nich to jakoś szczególnie też nie będę tęsknił za ich ciągłymi próbami wpi*.*lania się w nieswoje sprawy.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Seks podczas okresu Marti 1,369 01-08-2018, 12:21
Ostatni post: Dafne
Question Z Kim Sławnym Chciałbyś/chciałabyś Uprawiać Seks? :p 866 01-08-2018, 12:16
Ostatni post: Dafne
Question Płatny seks 1,392 03-04-2016, 12:41
Ostatni post: miecio
  najlepszy seks w zyciu? kudlik_kk 1,302 01-21-2013, 17:10
Ostatni post: remejcio
Question Seks z kimś obcym 917 01-21-2013, 17:01
Ostatni post: remejcio