Samobójstwo


Information 
Czy mieliście kiedyś myśli samobójcze ? lub próbowaliście się zabić ?? jak tak to dlaczego??? co sprawiło że chcieliście skoczyć z swoim życiem??
ja osobiscie mam takie myśli i to często.. mam nawet za sobą kilka takich prób ze względu na trudne dzieciństwo.. i teraz z powodu miłości.. nie wiem czemu tak jest niby jestem Twardy psychicznie a za razem słaby jak zapałka pod wpływem ognia... czasami mam ochotę pójść i już nigdy nie wrócić... może cie uważając że tylko tchu że chcą sobie odbierać życie.. ale czasami po prostu nie widza innego wyjścia..
a jakie są wasze opinie na ten temat?
Odpowiedz
Odbieranie sobie życia jest głupota w gruncie rzeczy. Urodziłeś się więc ciesz się z tego, doświadczaj na każdym kroku. Chociaż nie ukrywam sam miałem czasami takie myśli, ale tylko z jednego powodu. Chciałem poznać odpowiedzi co jest dalej, czy w ogóle coś jest. Strasznie mnie te pytania nurtują, jednak chęć życia jest większa:).
Odpowiedz
Samobójstwo to forma ucieczki, ale żeby to zrobić to trzeba jednak mieć nieco odwagi. Może po drugiej stronie jest lepiej, a może w następnym życiu będę kimś lepszym, ale mimo iż czasem mam wszystkiego dość, poczekam do naturalnego końca :)
Odpowiedz
hmm jak dobrze wiesz próbowałam... ale jeden bardzo mądry chłopak(tj. TY) powiedział mi że nie warto tego robić. Gdyż jak sie nei chce żyć dla siebei to żeby sie żyło na złość innym:) i tak robie xd wiec Ty tez tak rób;p
Odpowiedz
marysienka112 jestem dobry w dawaniu rad innym.. niestety ja sam z nich nie korzystam.. nie potrafię.. może nie mam ochoty nie wiem.. ale fajnie by już było gdybym jakimś szczęśliwym trafem umarr :D i by mię juz nic nie bolało i bym nic nie czuł i by mię nie było i wszyscy byli by heppy.. i ja sam :) bo już by mie nic n ie obchodziło i niczym bym się nie męczył
Odpowiedz
a pomyślałeś o innych?? np o mnie?? hmm??? pewnie jak zwykle nie....
Odpowiedz
innych.. nie ma innych.. nie dla mie..
Odpowiedz
Jak nie ma innych? Ciekawe co by Twoja mama powiedziała na to czy tato. Pewnie by się załamali że syn nie liczy ich w ogóle...
Odpowiedz
nie mam rodziców mieszkam z dziadkami ich nie ma przeważnie w domu.. wienc rodzice by nic nie zrobili.. jedynie Maria mogła by mie zacząc opierdzielać bo ona jest Moją "mamą"
a poza tym to jest raczej moje zycie i nikt za mie nie bedzie cierpiał ani sie cieszył ani nie umrze wienc?
i tak jestem wypadkiem przy pracy dwóch pijanych osób na imprezie wienc raczej nikt by sie nie przejmował ;)
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.