Rząd Tuska.

Ankieta: Oddał/a byś głos ponownie na PO?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 


Witam. Chciałbym wiedzieć Jak głosowali byście na wyborach do rządu. Wybrali byście ponownie PO ? Jak tam to czemu? Mówi się że PO jest za pracodawcami, a nie pracownikami i nie liczy się dobro człowieka.
Odpowiedz
Ja bym głosował na PO, ponieważ nie chciał bym oglądać radości Kaczyńskiego z wygranych wyborów. Nie jestem wielkim zwolennikiem PO ale wybierając ich myślę, że wybieram mniejsze zło :-P . Co do innych partii to wiadomo, że nie będą mieli szans na wygranie wyborów, no chyba że ks. Rydzyk namówi miliony swoich wiernych słuchaczów. :-)
Odpowiedz
Powiem Ci że wolę już godziny policyjne i afery braci Kaczyńskich niż wyprzedający państwo rząd Tuska ;-)
Odpowiedz
Temat polityki niezbyt mnie interesuje. Jednak na PO nie głosowałem i teraz też bym nie zagłosował. Patrząc na Tuska widzę fałszywą twarz i czasami mówiąc o poważnych rzeczach zaczyna się durno wato uśmiechać. CZo mam przez to rozumieć?

Co do samej polityki każdy ma czymś ubrudzone rączki.
Odpowiedz
Ja nie głosowałam na PO i nigdy nie będę. Jak widzę twarz tego człowieka bądź słyszę jego głos to od razu zaczyna mnie mdlić! A co do tego "mniejszego zła" to ja również wybieram mniejsze i dlatego wolę PiS :)
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to nie wiem czy warto głosować bo po prostu... nie ma na kogo. PO wyprzedaje co się da, PIS robi afery, Lewica wspiera gejów, aborcję itp. co mi nie odpowiada, PSL jakoś też mi nie pasuje. Inne partie raczej nie mają szans by wejść do parlamentu. Tak poza tym cały czas te same zakłamane gęby, które już nie raz miały okazję się wykazać a nie zrobiły nic (a jak już to nic dobrego). Te same świnie do koryta. Jak pojawia się ktoś nowy to albo też z czasem staje się świnią, albo jest spychany na margines. Zagłosuje jeśli ktoś znajomy będzie startował lub ewentualnie sprzedam swój głos (cena do uzgodnienia) :) W przeciwnym razie nie idę lub oddaje pustą kartkę :)
Odpowiedz
Tak poza tym to zastanawia mnie kto wybiera cały czas tych samych oszołomów (co najwyżej barwy i nazwy partii się zmieniają) na kolejny kadencje. Przecież większość z nich już była i nic dobrego nie zrobiła.

"Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą." - Otto von Bismarck.
Jak oglądam lub czytam w necie wiadomości to zaczynam odnosić wrażenie, że jednak coś w tym jest mimo, iż nie przepadam za jego autorem i w ogóle za Niemcami.
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Expose Tuska brunet 507 10-16-2012, 19:25
Ostatni post: brunet