Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Pytanie do Pań i Panów

Poleć znajomym


remejcio
Przyjaciel

Zatem tak coraz więcej słyszy się o Transseksualistach czyli osobach zmieniających płeć np anna grocka ruch palikota Co wy sądzicie o takich ludziach :D nie mówię dokładnie o niej bo jej nie do końca to wyszło ale okey :D Czy Chcieli Byście poznać lub mieć takiego taką znajomą która była kiedyś kobietą teraz jest facetem albo Faceta który jest kobietą. Czy Panie chciały by związać się z Taką osobą czyli K/M a czy Panowie byli by w stanie zwiazać się z osobą M/K :) Słucham co sądzicie na ten temat :)

Odpowiedz
Em.
Użytkownik

Transseksualiści są dla mnie ciężkim tematem, bo nie mam nic do nich, ale gdybym dowiedziała się, że mój facet był kiedyś kobietą, to nie wytrzymałabym. Patrząc na niego widziałabym kobietę, zbyteczna trauma. Nie znam takiej osoby.. Choć może znam, ale nie mam o tym pojęcia. :)

Odpowiedz
brunet
Promotor

Online
Ja nie mam nic przeciwko aby mieć takich znajomych, mógłbym poznać tok myślenia takiej osoby... Czy mógłbym być z taką osobą? Wątpliwa sprawa... człowiek wyobrażał by sobie że całuje się np. z facetem, wiadomo że zaraz na wymioty by brało. Podsumowując - jako kolega/koleżanka - tak, jako partner - nigdy w życiu. Pozdro!

Odpowiedz
remejcio
Przyjaciel

woooow :D no nie spodziewałem się takich wypowiedzi :D Zastanawia mnie tylko dlaczego byście myśleli o Tym kim była ta osoba przecież ten człowiek nigdy nie był męszczyzną czy Kobietą tylko płcią którą się faktycznie czuł. :) Poza Tym Taki człowiek w z wiązku jest dużo bardziej wydajniejszy niż zwykły facet czy Kobieta wiem to sam po sobie i po wypowiedzi Mojej partnerki

Odpowiedz
Angelika88
Użytkownik

Ja chyba nie byłabym w stanie związać się z taką osobą. Nie umiem tego logicznie uzasadnić. Ale nie.

Odpowiedz
Sandi
Użytkownik

undefined

Odpowiedz
kedziorka
Użytkownik

też ciężko byłoby mi się związać z kimś takim...

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Siemka mam pytanie djomenxd 937 08-10-2011, 16:26
Ostatni post: kudlik_kk