puste dziewczyny


Co przedstawia wg. Was, jak zachowuje się dziewczyna, której nadalibyście miano "pustej"?
Czy w dzisiejszych czasach spotyka się ich dużo?
Jak je traktujecie?
Odpowiedz
Wystarczy na youtube wpisać "Jola Rutowicz" i obejrzeć parę filmików. To typowy przykład pustaka.
Tak poza tym wszystkie szlaufy co co tydzień wracają rano z baletów na czworaka, a potem przez tydzień je coś boli w kroku, też zasługują na miano pustej.
Odpowiedz
Takich na pewno wiele się spotyka ale same sobie na takie mianą zasługują jak dają na lewo i prawo lub też latają za facetami którzy muszą mieć AUTO odpowiedniej marki czy klasy. Dużo też jest kobiet, które w rozmowie swoimi "psiapsióóóółeczkami , oh boshe, creizolkami" itp pokazują klasę ;)
Odpowiedz
Te co latają za bogatymi facetami po prostu mają w tym interes. Można więc powiedzieć, że są wyrachowane bo albo chcą zapewnić sobie na przyszłość odpowiedni poziom życia (czego biedak np. mojego pokroju nigdy by im nie zapewnił) albo po prostu dla korzyści typu spodnie, telefon itp. (takie galerianki). Nie popieram tego rodzaju zachowań, ale wydaje mi się, że to raczej wyrachowanie niż pustota umysłowa.
Zapomniałem jeszcze o tych wszystkich oh boshe, nie qmam, mowish, mash, creizolkach itp., wszystkich piszących opisy na nk czy fotce typu: "Dziwka i szmata, mnie to lata", "Jestem święta i przeklęta" czy "Idealnie zjebana" oraz tych, których imię nazwisko na nk składa się z ciągu znaczków np. "3w31in4 D3bi15k4" lub "4nn4 Kr37yń5k4" lub upstrzone jest jakimiś dziwnymi znaczkami np. "%$P_a_u_l_i_n_a$+$I=d=i=o=t=o=w=i=c=z$%". To też objawy pustoty umysłowej.
Odpowiedz
Jeśli ktoś szuka pustych to ja zapraszam do mnie do szkoły... Koleżanka ma chłopaka... Pewnego dnia owy chłopak miał wypadek... No to biedna poleciała do szpitala z płaczem.. Następnego dnia w szkole "boże jaki ten samochód był potłuczony! Jak szkoda auta!" warto dodać, że posiadał on jakieś superekstra BMW... A na pytanie co z chłopakiem odpowiadała, że auto wyglądało strasznie...

Teraz jakieś 60% dziewczyn leci na kasę.... Potwierdzają to nawet statystyki.... Taki typ szczyci się tym co robi...
Odpowiedz
Dbają o swoją przyszłość, a że przyszłość to dla nich przede wszystkim pieniądz to już znak czasów, w których przyszło nam żyć. Niestety będzie się to pogłębiać bo co rocznik młodszy to gorszy. Oczywiście chodzi mi o większość a nie o wyjątkowe jednostki.
Odpowiedz
Niestety takich dziewczyn jest coraz więcej. One myślą, że takie zachowanie jest modne czy coś w tym stylu. Wystarczy pooglądać TV, np niedawno oglądałam program gdzie wypowiadały się dziewczyny właśnie takiego typu. Były 3 przyjaciółki i ich zabawa polega na tym, że 1 podrywa faceta, potem jak się znudzi przekazuje go tej 2 a ta jak już z nim się prześpi oddaje go tej 3. Kompletne idiotki. Kolejna znowu miała 19 lat i już "zaliczyła" ponad 40 chłopaków. Uważam, że nie ma się czym chwalić. To wg mnie są przykłady pustych dziewczyn.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  zdrada ze strony dziewczyny drawy 867 11-16-2010, 19:27
Ostatni post: Perełka
  Jaki jest wasz ideał dziewczyny/chłopaka? brunet 1,402 05-15-2010, 21:35
Ostatni post: Perełka
Smile Dziewczyny na co zwracacie najpierw uwagę u facetów? brunet 2,720 05-06-2010, 18:31
Ostatni post: Perełka