Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Przyspieszenie komputera (windowsa)

Poleć znajomym


brunet
Promotor

Online
Witam. Od dawna szukałem programu dzięki któremu przyspieszę komputer, większość zamiast pomagać odinstalowywała sterowniki lub tak czyściła windowsa że nie uruchamiał się już ponownie. Znalazłem w sieci program Advanced SystemCare 8, aktualnie numer 9 i z czystym sercem mogę polecić ten program ( ja testowałem na windows 7 ). Czyści rejestr, defragmentuje partycje, pomaga odinstalować w 100 %, a nie tak jak to robi windows w 70 % ( przykładowo ). Program jest płatny, ale kto wie jak sobie poradzić z tym to polecam jak najbardziej. Znacie jeszcze jakieś perełki? Jak tak to zapraszam do dodawania!

Oto jego opis:

Cytat:Wersja beta bardzo rozbudowanej aplikacji, oferującej wiele narzędzi służących do utrzymywania porządku oraz optymalizacji naszego systemu operacyjnego.

Obsługa Advanced SystemCare jest niezwykle prosta i sprowadza się w zasadzie do kilku kliknięć – cały proces oczyszczania i optymalizowania Windows jest automatycznie wykonywany przez aplikację. Po uruchomieniu programu użytkownik ma możliwość wykonania skanowania, wykrywające różnego rodzaju problemy, wpływające negatywnie na wydajność komputera. Można zdecydować, które spośród nich mają zostać wyszukane, lub też nakazać odnalezienie wszystkich. Do wyboru mamy m.in. poszukiwanie spyware, wykrywanie błędnych wpisów w rejestrze oraz skrótów aplikacji, a także usuwanie niepotrzebnych plików. Po zakończeniu skanowania można przejrzeć jego rezultaty, by następnie, za pomocą jednego kliknięcia, naprawić wszystkie „dolegliwości” systemu. Warto wspomnieć o możliwości ustawienia automatycznej optymalizacji o określonej porze.

Oprócz "jednokliknięciowej" optymalizacji, Advanced SystemCare oferuje dostęp do wielu różnych narzędzi optymalizacyjnych., podzielonych na kilka kategorii. W zakładce „Protect” znajdziemy opcje odpowiedzialne za ochronę systemu. Można m.in. chronić stronę domową oraz dostawcę usług wyszukiwania przed modyfikacjami, wywołanymi przypadkową instalacją niechcianych pasków narzędzi lub usług, wzmocnić ochronę przed trojanami, a także zwiększyć bezpieczeństwo przeglądania stron internetowych.

Menu „Toolbox” zawiera różnych funkcji, niezwykle przydatnych podczas porządkowania systemu. Można skorzystać z narzędzia, które służą m.in. do deinstalacji aplikacji, defragmentacji dysku twardego oraz rejestru, oczyszczania pamięci RAM, a także zwalczania maleware. Niektóre spośród tych funkcji są zaimplementowane bezpośrednio w programie, inne zaś stanowią jedynie skrót do zewnętrznych aplikacji producenta, które muszą najpierw zostać pobrane i zainstalowane (cały proces odbywa się w tle).

Zakładka „Turbo Boost” pozwala za pomocą jednego kliknięcia zwolnić nieco zasobów sprzętowych, a tym samym oddać w ręce użytkownika nieco więcej mocy obliczeniowej. Bardziej zaawansowani mogą wcześniej własnoręcznie skonfigurować to narzędzie. Ostatnie menu, „Action Center”, pozwala na aktualizację programów, zainstalowanych na komputerze, a także na pobranie kilku dodatkowych aplikacji optymalizacyjnych. 
Wśród zmian w najnowszej wersji programu znajdziemy m.in. dodatkowe schematy wyglądu interfejsu, automatyczne usuwanie historii przeglądania oraz innych śladów naszej bytności w internecie, nowy "Performence Monitor", wykrywanie aktualizacji dla dodatkowych programów przez "Software Updater", rozszerzenie baz danych, zawierających informacje o szkodliwym oprogramowaniu oraz o błędach rejestru systemu.
Uwaga: podczas korzystania z niektórych funkcji aplikacja może instalować bez wiedzy użytkownika dodatkowe komponenty, potrzebne do procesu optymalizacji

   

Strona downloadu:

http://www.iobit.com/en/advancedsystemcarefree.php

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Format lub naprawa windowsa z pendrive brunet 567 10-26-2011, 06:45
Ostatni post: brunet
  Program do nagrywania dźwięku z komputera. 424 10-13-2011, 07:08
Ostatni post: