Przydatne rzeczy do kuchni


Jakie waszym zdaniem są najprzydatniejsze rzeczy w kuchni? Bez czego nie moglibyście się obyć? Zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
Taki podstawowy sprzęt agd bez jakiego nie wyobrażam sobie kuchni to na pewno lodówka i "kuchenka" (mam tu na myśli piekarnik z płytą). Ważny też jest jeszcze zlewozmywak bo gdzieś trzeba myć naczynia. Sporo gospodarstw domowych zastępuje je zmywarkami i tak się składa że w moim domu aktualnie szukamy jakiejś dobrej, oszczędnej zmywarki. Może ktoś coś poleci?
Odpowiedz
A jakie garnki polecicie?
Odpowiedz
Zależy ile pieniędzy możesz wydać na taki komplet garnków. Bo jest bardzo wiele firm oferujących garneczki. Tańsze i droższe. Jstem jednak zdania,że lepiej jest kupić sobie porządniejsze garnki, które wystarczą na wiele lat. Niż jakieś tanie garnki, które i tak potem trzeba bedzie za rok wymieniac ponieważ emalia odeszła albo się podrapały ( piszę tutaj oczywiście o sytuacji kiedy czesto się gotuje).

Bardzo dobre jakościowo są garnki Silit. Z racji tego,że mają gwarancję na 30 lat ( serio producent tyle daje tak wiec są to praktycznie garnki na całe życie ). Poza tym w składzie nie zawierają niklu i sa dobre dla alergików.
http://www.bellodecor.com.pl/kuchnia/gar...ki-silit-1
Odpowiedz
Według mnie kuchnia powinna być jak najbardziej funkcjonalna i nowoczesna, dlatego takie sprzęty jak kuchenka mikrofalowa, zmywarka to podstawa. Wszystkim, którzy szukają mikrofalowej kuchenki polecam porady: http://celnie.pl/jak-wybrac-kuchenke-mikrofalowa  dowiecie się na jakie parametry warto zwracać uwagę, bo wbrew pozorom takie kwestie jak pojemność, czas podgrzewania i sam model kuchenki.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.