Przeklinanie


Wink 
Doszedłem do wniosku, że rzucanie bluzgami na prawo i lewo to też swoisty nałóg i uzależnienie. Często przeklinacie? Jakie bluzgi najczęściej wyrażają wasz intensywny stan umysłowy?:D Jaka jest wasza opinia na temat przekleńst ogólnie, przekleństw w ustach kobiet, facetów, osób starszych? Razi was to? Kiedy staracie się panować i soczystą ku*** zastąpić o cholera!?
Odpowiedz
Musze niestety przyznać ,że mam z tym problem ale jedynie poza domem. Oczywiście w domu też przeklnę ale jakoś mniej. Po alkoholu częściej przeklinam. Staram się kontrolować jak poznaje nowych ludzi, wiem ,że to może kogoś zrazić na samym początku. Najłatwiej jest nie przeklinać np w sytuacji pisania tego posta na forum, bo człowiek musi pomyśleć, co chce napisać i jeszcze to zrobić, więc kilka razy się zastanowi. Mam nadzieje,że kiedyś całkowicie uda mi się to ograniczyć.
Odpowiedz
Ja przeklinam przy pracy. Zwłaszcza jak coś nie wychodzi. Parę siarczystych "*****" i od razu lepiej. Zdarza mi się to również za kółkiem. Jak jeżdżę z tymi (często pijanymi) pajacami po naszych dziurawych drogach lub stoję w korkach to trudno się powstrzymać. Czasem zdarza się też w innej sytuacji. Po co dusić w sobie złość. Lepiej sobie poprzeklinać :D
Odpowiedz
Ja również przeklinam ale to jedynie w pracy i jak się naprawdę zdenerwuję. W pracy trzeba bo taka mentalność naszej pracy ;-P Kiedyś starałem się wyciszać te słowo i zastępować ale to nic nie daje, człowiek przyzwyczajony jest do tego słowa zbytnio hehe.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Przeklinanie Marti 773 11-04-2011, 19:46
Ostatni post: gombey