Problemy z oczami przez pracę na komputerze


Słuchajcie, co polecacie na problemy z oczami? Od kiedy zacząłem brać nowe zlecenia (jestem grafikiem), to od siedzenia przed kompem zaczynają mnie już piec oczy. W aptece pani dała mi tabletki lutezan, według niej bardzo skuteczne, choć powiedziała, że poleca zażywać je regularnie, żeby rzeczywiście zaczęły pomagać. Może jakieś domowe sposoby tez mozecie dodatkowo polecic? Niestety zlecenia muszę skończyć, a przez te oczy praca idzie jak po grudzie. Dzięki wielkie!
Odpowiedz
Ja brałam te tabletki i rzeczywiście są bardzo skuteczne (przy regularnym braniu ;)), miałam podobny problem i po kilku tygodniach mogłam siedzieć dużo dłużej a oczy nie piekły. Łykaj, łykaj po miesiącu efekty są bardzo zadowalajace ;) Dodatkowo na zmęczone oczy fajne są okulary żelowe, nie poprawią kondycji twoich oczu ale czekając na efekty tabletek mogą przynieść ulgę :)
Odpowiedz
Z domowych sposobów zdecydowanie polecam Ci dużo pić - to wpływa na nawilżenie oka. Oprócz tego dieta z witaminą A - marchewki itp, dbaj o dobry sen i wykonuj ćwiczenia takie jak robienie sobie przerwy od monitora i patrzenie w dal przez okno czy robienie "ósemek". Do pewnego czasu to wystarczyło, ale podobny problem jak ty, też dużo pracuję przed kompem chociaż nie jestem freelencerem i mój lekarz też polecił mi lutezan. Szczerze nie znałam tego leku i znalazłam go dopiero w trzeciej aptece, ale rzeczywiście czuję poprawę.
Odpowiedz
bierz regularnie ten lutezan to zobaczysz różnicę, też go brałem i po paru tygodniach widziałem wszystko ostrzej, nie musiałem mrużyć oczu żeby coś w oddali zobaczyć, warto też zadbać o dietę, jeść borówki one są dobre na oczy
Odpowiedz


[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.