Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Problem koleżanki z mężem – co robić?

Poleć znajomym


princess
Użytkownik

Kochani, moja dobra przyjaciółka ma niestety okropnego męża. Nie wiem, czy ją bije, nie widziąłam nigdy sińców na twarzy, ale to nie znaczy, że nie ma ich pod ubraniami. Na pewno ją strasznie poniża i traktuje jak nic. Znalazłam już dla niej odpowiednią terapeutkę, która jej (mam nadzieję) wytłumaczy, że nie ma sensu pozostawać w związku, w którym ktoś ją tak traktuje i że rozwód to nic złego, a czasem jest wybawieniem i realnym ratunkiem. Szukam jednak jakiegoś adwokata, z Łodzi albo z okolic, który pomoże jej przejść przez rozwód, jeśli się na niego zdecyduje. Może będziecie w stanie kogoś polecić?

Odpowiedz
miecio
Użytkownik

A to ona sama nie może napisać, tylko musi się kolezaką wysługiwać, żebyś pisala za nią?

Odpowiedz
czeluska
Użytkownik

Chyba nie wiesz, jak to jest, jak się ma tyrana w domu… wszystko jest pod kontrolą, wszystko da się wykryć, prześledzić w przeglądarce, jaką ma historię i co robiła… To nie jest tak, że się wysługuje, po prostu dziewczyna nie ma innego wyjścia. I dobrze, że radzisz jej ten rozwód, na pewno dla niej wiele to znaczy. W takich sytuacjach rozwód i to z winy małżonka jest jak najbardziej uzasadniony!

Odpowiedz
princess
Użytkownik

Koleżanka brzmi, jakby przechodziła przez coś podobnego…

Odpowiedz
czeluska
Użytkownik

Zgadza się, również miałam męża, który był tyranem, nic nie mogło być bez jego wiedzy, za to wszystko musi być pod linijkę, a jeśli coś jest nie po jego myśli, to darcie się, czasem i uderzenie.. chętnie bym pomogła, ale niestety nie jestem z Łodzi, jednak trzymam za Was mocno kciuki, że się uda! Nie dajci esię temu zwyrodnialcowi tam!

Odpowiedz
szwagier
Użytkownik

może w takim razie ja będę w stanie pomóc? Ja znam sytuację jakby trochę od drugiej strony, bo to ja byłem tym gorszym w małżeństwie. Fakt, że moja ex bła kobietą sukcesu, własna kancelaria księgowości i te sprawy. Przez co traktowała mnie jak nikogo. Stwierdziłem, że mam dosyć i wtedy znalazłem kancelarię w Łodzi, którą prowadzi pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska. Udałem się do niej bezzwłocznie, nakreśliłem, jak wygląda nasza sytuacja i powiedziałem jej, że chcę aby rozwód był z winy małżonki. Ostrzegała, że nie będzie łatwo, ale dzisiaj myslę, że to nie chodzi o same prawne zagadnienia, tylko raczej o emocje, jakie temu towarzyszyły. I rzeczywiście łatwo nie było, ale pani mecenas była niewątpliwym wsparciem merytorycznym, jak i emocjonalnym. Ostatecznie rozwód został orzeczony z winy mojej ex, bo sąd dopatrzył się rozkładu życia małżeńskiego.

Odpowiedz
princess
Użytkownik

O, to słuchaj kolego, nie ostał Ci się może do nie jakiś kontakt? Może i ona będzie w stanie przemowić mojej przyjaciółce, by się ratowała?

Odpowiedz
szwagier
Użytkownik

Jasne, ja się z nią kontaktowałem przez numer 664-137-647. Moja sprawa nie była tak wcale dawno temu, więc myślę, że numer jest wciąż aktualny. A czy pomoże, to myślę, że tak. Ma spore doświadczenie w działalności prawnej. Życzę powodzenia koleżance, by wyrwała się z tego domowego piekła. Pozdrawiam!

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z ratami kredytu farama 136 12-06-2017, 23:45
Ostatni post: michau
  Problem w sypialni grosek 664 05-17-2016, 12:01
Ostatni post: JoonYoung
  Której czynności w domu najbardziej nie lubisz robić??? brunet 1,257 01-30-2012, 09:24
Ostatni post: remejcio
  Uciążliwy problem XxX 1,159 05-14-2010, 09:46
Ostatni post: gombey
  Chomik nie chce puścić się sufitu. Co robić? brunet 849 04-15-2010, 15:38
Ostatni post: gombey