Pomoc w wyborze kotła


Cześć wam. W przyszłym roku planuję wymianę kotła, nie odnajduję się kompletnie w tych wszystkich wspaniałych ofertach. Chciałbym aby ktoś mi doradził. Potrzebuję czegoś dobrego, czegoś co nie posypie mi się raz dwa a posłuży na długie lata. Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
podepnę się pod temat, jakie kotły polecacie w wakacje chcę wymienić stary, myślę o takim na pellet, ktoś z was pali pelletem?? Jaki jest koszt? jaki pellet kupujecie?
Odpowiedz
Ja akurat wymieniłem w swoim starym palniki i palę pelletem, a pellet zamawiam przez internet ze strony epellety.pl, przywożą pellet na miejsce.
Odpowiedz
Czy transport pelletu ze strony epellety.pl automatycznie wliczony jest w jego cenę czy dodatkowo sobie liczą za tą usługę?
Odpowiedz
piec z podajnikiem na pellet i ekogroszek jako paliwo zastępcze będzie moim zdaniem najlepszym wyborem
Odpowiedz
(02-16-2017, 08:12)Gość napisał(a): Czy transport pelletu ze strony epellety.pl automatycznie wliczony jest w jego cenę czy dodatkowo sobie liczą za tą usługę?

Witam! Kupując pellet Lava lub Olimp poprzez sklep internetowy epellety.pl można wybrać opcję z dostawą do domu lub osobiście odebrać pellet. Przy zakupie z dostawą do domu do zamówionej jednej palety pelleu doliczany jest koszt przesyłki, który wynosi 100zł.

Andrzej Wysocki
eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet
Odpowiedz
jak dla mnie ta forma dostawy jest idealna do tego ma wiele zalet miedzy innymi kupujemy oryginalny produkt bezpośrednio od producenta jak również oszczędzamy czas.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.