płaszcz, skóra, krótka kurtka


co jest modniejsze w tym roku? Czy starszym wypada chodzić w modnych krótkich kurtkach czy zostają tylko płaszcze i skóry? Jakie jest wasze zdanie?
Odpowiedz
a co mam w szafie to zakładam, za modą się nie nadąży
Odpowiedz
Mężczyzna na pewno powinien mieć w swojej szafie choć jeden garnitur. Ostatnio tutaj http://mangopress.pl/jak-dobrac-garnitur-zeby-pasowal/ znalazłam artykuł, który podpowiada jakie dodatki dobrać do marynarki, żeby zawsze prezentować się elegancko. Oczywiście bardzo ważną kwestią jest tez wybór spodni, zwłaszcza jeśli jest to wielkie wyjście.
Odpowiedz
a pozniej taki garnitur jest niemodny i wstyd go zalozyc. Garnitur to się kupuję jak jest potrzebny
Odpowiedz
Powiedziałbym że chudź w czym ci wygodnie. Zależy też w czym ci do twarzy. Dla osoby starszej dresowa kurta raczej będzie słabo wyglądała. W modzie to będą zawsze paski męskie. To taka podstawa dla faceta bez różnicy na wiek. Do tego skórzana kurta i facet pierwsza klasa.
Odpowiedz
Najlepsza bedzie skurzana kurtka pekawka :D
Odpowiedz
Sam już od dłuższego czasu szukam dla siebie odpowiedniej kurtki dla skory. Znalazłem kilka fajnych modeli ale albo były bardzo drogie albo modele po prostu mi sie nie podobały.
Jeśli szukacie na jesień czegoś sportowego to całkiem ciekawe kurtki pojawiły sie ostatnio w Atafie
http://ataf.pl/k/87/0/odziez/meska/kurtki
Jest tam sporo promocji na Adidasa i na Nike.

Swoja drogą to czy płaszcze jeszcze są w tym roku modne?
Odpowiedz
Możecie się śmiać ale sama kupuję ubrania dla swojego męża. On nie odczuwa takiej potrzeby i naprawdę byłby w stnie w jednej kurtce przechodzić 10 lat. Aż do czasu do kiedy kurtka nie nadawałaby się zupełnie do użytku ;)

Najczęściej zamawiam dla niego ubrania przez interne. Wybieram sklepy, w których jest darmowy zwrot. Wiadomo,że czasami coś nie pasuje a tak można to bez żalu odesłać. Polecam Answear"
https://answear.com/p/jesionki-meskie-3059-t.html

W sklepie mają sporo porządnych ciuszków w dobrych cenach
Odpowiedz
A może kurtka parka? Dzięki lekturze tego artykułu: http://celnie.pl/kurtka-parka-z-czym-ja-nosic dowiecie się jak ją dobrać do figury.
Odpowiedz
my z partnerem nie podarzamy za modą ale za wygodą.. Tomek ma np taka stara nieco podniszczona juz kurtke skorzana :D uwielbia ja i nie zamierza jej wywalic wiec oddaje ja co jakis czas do lemon fresh https://lemonfresh.com.pl/ na konserwacje i renowacje dzieki czemu kurtka dobrze sie trzyma :D
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.