pierszy Stosunek


W jakim Wieku poraz pierszy przystapiliscie do stosunku? i czy żałujecie? jesteście z osobą z która poraz pierszy to zrobiliście?
ja sie nie wypowiadam bo jestem jeszcze nie wprawiony ;) hehe
Odpowiedz
15 lat i nie żałuje ;-) Może miejsce nie było za romantyczne bo pod prysznicem ale na prawdę się kochaliśmy, więc było to przeżycie cudowne... Nie jesteśmy z sobą od kilku lat ale było na prawdę cudownie nam w związku i może jeszcze trafimy na siebie kiedyś bo myślę o nim dalej...
Odpowiedz
no ładnie :D w takim wieku to zrobić.. ja bbym sie nie odważył.. a ile ona miał wtedy lat?? i czemu zrobiłaś to tak szybko? nie chciałaś poczekać na tego jedynego ? na tego z którym spendzisz reszte życia??
Odpowiedz
17 lat miał. Bo chcieliśmy połączyć się ciałami i przelać naszą miłość z serca na ciało ;) Proste hehe. Myślałam że to ten jedyny ale nie wszystko w życiu tak pięknie się układa. Pamiętaj o tym.
Odpowiedz
Miałam 22 lata i teraz jesteśmy zaręczeni, nie żałuję bo jestem z Nim szczęśliwa i mam nadzieję, że spędzimy resztę życia razem :heart:
Odpowiedz
Karolcia ja pamiętam otym jak widac nie śpieszno mi. poczekam sobie na osobę którą kocham i która pokocha mnie jeżeli będziemy pewni ze to to to wtedy to zrobimy
Odpowiedz
prawie 18:) nie jestesmy razem:D ta znajomosc nie miala prawa bytu:D ale nie zaluje niczego co w zyciu zrobilam:D bo po co:D zyje sie raz:)
Odpowiedz
Nie za dużo chcielibyście wiedzieć? :D Tak poza tym pisze się pierwszy a nie "pierszy". Do szkoły uczyć się, a nie się seksu zachciało :D
Odpowiedz
hehe no proszę jaki polonista :D poco do szkoły jak mamy Ciebie gombey:):):):):):):):):):):D
Odpowiedz
:angel: miałam 16 i w łazience na dyskotece[/b][/i][/font][/size]
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.