Parada Gejów i Lesbijek


Jak w temacie, co o tym myślicie?
Odpowiedz
Ja bym ich obrzucał zgniłymi jajkami. Jak się chłopak z dziewczyną pocałują na ulicy to się zaraz jakaś babcia moherowa czepi, ale jak te pedały ganiają z gołymi ***** przez środek miasta to jest ok.
Odpowiedz
Ja tam toleruje ich, są jacy są. Oby tylko nie brali w adopcję dzieci, bo nie ma tolerancji w śród narodu i na pewno uświadamiali by inni dziecko w jakiej rodzinie tkwi.
Odpowiedz
Adoptować dzieci nie powinni. Wychowali by je na na pewno na małych pedałków. Jakby siedzieli w swoich domkach i zajmowali się sobą a nie latali z gołymi ***** na paradach równości, i domagali się praw do małżeństw oraz adopcji dzieci to by mi nie przeszkadzali. Powinni wiedzieć, że są mniejszością, siedzieć cicho i cieszyć się, że ich przymusowo nie leczą z tej "inności" lub nie strzelają do nich tak jak ostatnio w Warszawie do murzyna.
Odpowiedz
tutaj mozna powiedziec ze poki nie sa kolo nas nie ida nie widzimy ich jest ok ale jakjuz sa zaczynamy ise zastanawiac i mowic obie ze to nie jest a to poprstu jest cos nowego czego nie widzimy na co dzien wiec jestesmy ludzmi i wierzymy w jedno zyie niebo slonce i oddech czy za pare lat budujemy cos na wzor 13 dzielni i wygrywa ten co ma bron ?? szacunek to jedno z ostatnich wartosci ktore zostaly na tym swiecie ,, pozdrawiam
Odpowiedz
Jeśli chodzi o gejów i les to jestem tolerancyjny. Pozwalam im nawet żyć :)
Odpowiedz
Uważam że trzeba być tolerancyjnym, chcielismy miec wolnośc toterancę wiec nie obużajmy się.
Odpowiedz
taak geje i lezbijki to też ludzie tak samo bisexualiść czy jakoś tak to też ludzie i nie ma co ich tępić bo są tacy sami jak my tylko inaczej kochają
Odpowiedz
Niech sobie kochają jak chcą, ale niech się z tym nie obnoszą. Jak ktoś zbyt namiętnie całuje dziewczynę na ulicy to zaraz źle, zgorszenie itp, ale jak oni urządzają jakieś parady to ok. Niech się zajmą sobą. Dałbym im prawo do formalizacji związków i niech sobie żyją.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.