Witaj! Rejestracja

Pamiątki po byłym/byłej


Jeśli sprawa jest zamknięta to po co trzymać pamiątki, ale to tylko moje zdanie. Nie chciałabym aby cokolwiek mi przypominało byłego chłopaka.
Odpowiedz
jeśli ludzie rozstają się w zgodzie to fajnie zachować nawet pamiątki, człowiek może się po latach do wszystkiego uśmiechnąć
Odpowiedz
Nie wyrzucam ani nie kasuje nic. Chowam, po kilku latach mozna powspominać.
nie wyrzuca się własnego życia
Odpowiedz
Jeżeli związek nie rozpadł się z powodu zdrady bądź innej strasznej przyczyny to warto zostawić takie pamiątki. To część naszego życia, którego przecież nie zdołamy usunąć.
Odpowiedz
(06-04-2010, 01:28)brunet napisał(a): Rozstajecie się z chłopakiem/dziewczyną...Co robicie z prezentami od niego, wspólnymi fotografiami?

Fotografie i pamiątki to tylko rzeczy, którym dopiero możemy nadać znaczenie, kiedy dotyczą spraw dla nas ważnych. Gdy sprawy przestają być ważne, rzeczy tracą znaczenie. Nie jestem sentymentalna. Konkretne piosenki czy miejsca kojarzą mi się z daną osobą, ale rzeczy jakoś mniej.
Myślę, że gdybym była w takiej sytuacji, nie wyrzuciłabym żadnych prezentów od byłego.
Odpowiedz
Jakoś nigdy nie myślałem o tym.. Rozstawałem się na spokojnie i przyjaznym klimacie z byłymi, więc i ma zatrzymałem wszystkie prezenty i one również Smile
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Seks z byłym/byłą brunet 1 516 04-09-2012, 20:35
Ostatni post: gombey