Palące dzieczyny


Co sądzicie o dzieczynach, ktore palą? Ja często spotykam się z opinią, ze dzieczyna nie powinna palić, bo to nieladnie wygląda itp. Co o tym sądzicie?
Pytanie do dziewczyn czy denerwują Was takie uwagi od meżczyzn ?
Odpowiedz
Jakby moja żona paliła to ja zapewne też bym palił. Inaczej za każdym razem jakbym się z nią całował czułbym się tak jak gdybym robił to z popielniczką.
Odpowiedz
Moja też nie pali. Ta przyjemność jest zarezerwowana tylko dla mnie :D
Odpowiedz
Mnie osobiście bardzo się nie podoba palenie u kobiet. Po prostu nie pasuje to do takich ideałów :) No i oczywiście całowanie się z taką kobietą to nic przyjemnego...
Odpowiedz
hmm... jeśli będę chciała palić to będę miała w dupce opinię kogokolwiek na ten temat... rzecz biorąc moje zdrowie,moja buzia, mój interes :D
Odpowiedz
W sumie racja, ale jakoś palenie nadal jest akceptowane u mężczyzn a jak dziewczyna pali to już coś nie pasuje. Ja nie pale i nie zamierzam, ale różnicę w akceptacji da się zauważyć.
Odpowiedz
a co dziewczyny sa gorsze od acetów?? wkurza mnie takie gadanie ja pale i bede palić bez wzgledu czy to sie komus podoba czy nie:)
Odpowiedz
Kiedy paliłem palące dziewczyny totalnie mi nie przeszkadzały. Teraz kiedy już nie pale to odrzuca mnie od każdego palącego, nie tylko od dziewczyn.
Odpowiedz
hej jest tu jakaś dziewczyna ktora pali linki :* chętnie poznam ;)
Odpowiedz
Jak dziewczyna bierze papierosa do buzi to co innego też weźmie :D
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.