Otrzeć się o śmierć.


Jestem ciekawy czy zdarzyło się wam otrzeć o śmierć?
Odpowiedz
Mi się nie zdarzyło, ale zawsze mnie ten temat ciekawił.Oglądałem wiele filmów dokumentalnych ta temat doświadczeń bliskich śmierci(NDE- near death experience), w których ludzie opowiadali o swoich przeżyciach. Ogólnie interesujący temat jak dla mnie :)
Odpowiedz
Jeżdżąc z tymi (często pijanymi) oszołomami po naszych beznadziejnych i dziurawych drogach praktycznie przy każdej dalszej wycieczce kilka razy ocieram się o śmierć, a i na krótkiej trasie w mieście czasem się zdarza.
Odpowiedz
Raz a i owszem. I od tamtej pory nie wsiadam do samochodu z pajacem bez prawka i w kiepskim aucie...
Odpowiedz
Pisząc "kiepskim aucie" masz na myśli jego stan techniczny czy typ i markę? :)
Odpowiedz
Hehe Aga nie jest blaszką ;-D Ja otarłem się również i mam nadzieje że to się nie powtórzy. Wyprzedzanie przed zakrętem tira. Czy wyszło? Nie, auto z naprzeciwka uciekło do rowu. A tak fajnie było się śmiać i pokazać jak to się jeździ. Nie dość że siebie by człowiek zabił to jeszcze kierowce i moich pasażerów. Nauka nie idzie w las, chociaż przyznam że czasem ma się głupie posunięcia. Na szczęście Moja Kobietka przemawia mi do rozsądku ;)
Odpowiedz
Nie, nie chodzi o markę i typ. Nie lecę na kasę i blachę ;) chodzi o stan techniczny :)
Odpowiedz
Kiedyś przechodziłam koło bloku, który był remontowany ale nie był ogrodzony. W pewnym momencie spadła cegłówka z wysoka, wystarczyłby jeden dodatkowy krok i wylądowałaby na mojej głowie. Jakiś pieszy zaczął krzyczeć na robotnika w oknie, że wezwie policje, a ja stałam jak zamurowana. Jak doszłam do siebie stwierdziłam, że szkoda nerwów i poszłam dalej. Miałam szczęście, bo nie wiadomo jakby się to skończyło.
Odpowiedz
Dziwie się że nie zadzwoniłaś na Policję z informacją... Tak jak mówisz mało brakowało do nieszczęścia. Najgorsze jest to że nie mamy wpływu na niektóre sprawy i wypadek to kwestia losu...
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
Question Śmierć czy wózek - jakiego wyboru byście dokonali? brunet 348 02-08-2012, 15:57
Ostatni post: brunet