Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

odpoczynek od siebie

Poleć znajomym


Gość
powiedzcie mi czy odpoczynek na jakiś czas od siebie pomaga w związku ? wg. mnie pozwala to na przemyślanie niektórych spraw, zastanowienie się nad tym wszystkim itp.... :huh:

Odpowiedz
Ayra
Przyjaciel

Owszem, jest to czas na przemyślenia ale taka przerwa nie może trwać za długo bo to może się skończyć rozłąką...

Odpowiedz
brunet
Promotor

Online
Ja tam jestem przeciwko takim rozłąkom, nie powinno mieć to miejsca. Albo jest się razem albo nie. Trzeba twardo siedzieć obok siebie i rozmawiać. Po każdym związku tęsknota doskwiera, ponieważ przebywało się często razem i żyło się swoim wzajemnym życiem i nawet przy "przerwie" czy "końcu" związku tęsknota będzie doskwierać.

Odpowiedz
remejcio
Przyjaciel

Moim zdaniem to nie ma sensu bo jak sie z kimś rozstajesz "przerwa" to Ta osoba może pomyśleć tak teraz czuje się wolna wolny dobrze daje sobie rade bez tej drugiej osoby wiec poco mi ona?. Jak Moja dziewczyna By chciała przerwy to bym od razu powiedział albo zemną zerwiesz albo nie ma żadnych przerw tylko poo zerwaniu już nie będzie powrotu

Odpowiedz
gombey
Przyjaciel

U mnie takie krótkie przerwy zakończyły się tym, że... jestem szczęśliwym, wolnym strzelcem i... całkiem dobrze sobie z tym radzę. Zero smsów, zero marudzenia, robię co chce, spotykam się z kim chce, mam w końcu czas na to na co do tej pory nie miałem czasu. Po prostu super ;) Dlatego taki odpoczynek jest wskazany... czasem pomaga spojrzeć inaczej na niektóre sprawy i... wyrwać się z męczącego układu. Poza tym zazwyczaj jest tak, że... coś się kończy, a coś zaczyna... ;)

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.