Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

montowanie paneli na ścianie

Poleć znajomym


miecio
Użytkownik

czesc, moje kochanie zażyczyło sobie zamontowanie na ścianie w salonie wąskich paneli drewnianych jako ozdoby, panele mają iść pionowo 70cm długości, 7 szerokości i tak jeden obok drugiego w odstępach 4 cm. całość leci na dwóch listwach poziomych bo z tyłu za panelami okablowanie, a w tych odstępach mają dodatkowo iść jeszcze lampy - nie wiem w sumie czy dobrze wyjaśniłem jak to będzie wyglądało :D
i tu mam problem nie chce mi się tych wszystkich paneli - będzie ze 20sztuk montować tradycyjnie wierceniem, ma ktoś może jakiś szybszy sposób i łatwy w demontażu, coby szybko usunąć jak się ukochanej znudzi.

Odpowiedz
Adask2
Użytkownik

montowałem coś podobnego u siebie i znajomy mi powiedział abym nie wiercił a skorzystał plastrów mocujących o nazwie powerstrips. W ogóle fajne rozwiązanie na początku podchodziłem do tego dość sceptycznie ale kupiłem na próbę i się okazało, że dają rade:D od tamtego momentu zapomniałem już co to jest wieszać różne rzeczy na ścianie przy wykorzystaniu tradycyjnych metod. W ogóle jak chcesz zobaczyć jakie fajne są te plastry mocujące to patrz ten film na youtube:
:) Nawet na banknotach nie pozostawiają śladu.

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.