Witaj! Rejestracja

Miłość przez internet


Czy waszym zdaniem można znaleźć miłość w internecie? A może sami coś takiego przeżyliście?
Odpowiedz
Cóż... Tutaj pole do popisu pozostawię Isabel, więc oczekujmy jej wypowiedzi! Smile
Odpowiedz
Moją kobietę poznałem przez internet. W sumie to umówiliśmy się po pierwszej rozmowie przez gg na spotkanie "w realu". Trochę z obawą podchodziłem do tego bo ani nie wiedziałem z kim naprawdę się umawiam, nie miałem żadnego zdjęcia, ani pewności czy ktoś mnie nie wkręca, ale poszedłem, zaiskrzyło i... niedawno minęły 4 lata od tego spotkania Smile Ryzyko tym razem popłaciło Smile Czasem warto spróbować, ale Internet jest tylko dodatkiem i ułatwieniem dla nieśmiałych lecz nie powinien zastępować kontaktów na żywo. Jeśli chodzi o czysto internetowe miłości to jestem na nie. Uczucie oparte na długich rozmowach na gg itp. często kończy się w chwili... pierwszego spotkania na żywo. Podsumowując... w necie można kogoś poznać, ale jak wszędzie trzeba mieć szczęście. Nie można jednak być z kimś przez internet.
Odpowiedz
No tak nie do końca GOMBEY. Ja uważam, że można być z kimś przez internet, ale nie może to trwać wieki... A czemu? Oto historia poznania moja i mojego męża - Mefista.

Poznaliśmy się na fotka.pl... A tak właściwie to ja do niego napisałam, później on odpisał... Następnie były rozmowy na gg, które trwały 5,5 miecha. A ja coraz bardziej czułam, że to jest właśnie to. Dzieliło nas zaledwie 450 km Smile. Ja - Lubin; On - Słupsk. Nie dało się długo wytrzymać rozmawiając tylko na gg, oglądając zdjęcia i słysząc się przez komórkę... Nastąpił dzień 18 maja roku 2006 - moje 18ste urodziny - i oto owy chłopak stanął w drzwiach mojego domu... I wtedy byłam już pewna, że to jest właśnie miłość. W momencie, kiedy się poznaliśmy na necie - a było to 21 grudnia 2005 roku - ja byłam po rozstaniu, on był po rozstaniu z dotychczasowymi partnerami. Po mojej 18stce, an której pobyt trwał 4 dni nastąpiło rozstanie. Później widzieliśmy się kilka dni w czerwcu; na przełomie lipca-sierpnia ponad 2 tygodnie i tak oto od października tego samego roku mieszkamy razem Smile. a od 18.10.2008 roku jesteśmy małżeństwem Smile...

To cała historia naszego poznania. I jak teraz ktokolwiek powie mi, że nie istnieje miłość przez internet to go po prostu wyśmieję!
Odpowiedz
Hmmm ta historia brzmi znajomo xD. Nie no ogólnie związki na odległość są najtrudniejsze do utrzymania, dlatego człowiek musi zdecydować wóz albo przewóz. No ale jak widać miłość przez internet jest możliwa, co potwierdzają nasi znajomi , którzy poznali się przez grę internetową. Tak więc nie jesteśmy wyjątkami Smile.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  miłość na odległość Karolcia 10 1,840 03-31-2015, 22:46
Ostatni post: runrun
  Błędy popełniane przez mężczyzn podczas sexu 3 970 03-29-2013, 22:56
Ostatni post: brunet
  Miłość i zauroczenie? Mathhias 3 696 08-22-2011, 22:06
Ostatni post: gombey
  Nowy sposób niewierności - Współżycie przez internet 5 819 08-22-2011, 19:08
Ostatni post: Perełka