Miłość i zauroczenie?


Witam.

Czy można kochając jedną dziewczynę (będąc z nią już długi okres czasu) zauroczyć się w innej? Zauroczyć się w jej wyglądzie, co nie pozwala przestać o niej myśleć?
Jak sobie z tym poradzić?
Odpowiedz
Myślę że raczej nie o zauroczenie chodzi ale o to że pojawia się w życiu coś nowego. Nowe doznania, podniecenie. Osoba z którą się już jest jakiś czas staje się taka codzienna/monotonna, wtedy trzeba znaleźć może wspólne hobby, pasje, coś co można pielęgnować razem. Uważaj żebyś nie stracił BYĆ MOŻE lepszej połówki na rzecz innej - gorszej. W końcu nie znasz do końca tej nowej.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o wygląd w sensie ubierania, to może zasugeruj swojej dziewczynie jakie ubrania Ci się podobają, w czym chciałbyś ją widzieć, dziewczyna na pewno z tej rady skorzysta bo chce Ci się podobać. Jeśli natomiast masz na myśli wygląd w sensie urody, to radziłabym Ci się poważnie zastanowić co czujesz do obecnej dziewczyny i czy warto ryzykować. Wygląd to nie wszystko, liczy się głównie charakter. Żeby zapomnieć i oderwać myśli od "obiektu zauroczenie" spędzaj więcej czasu ze swoją obecną dziewczyną, oboje będziecie szczęśliwi i wyjdzie Wam to na dobre. Bo w końcu nie ma to jak wspólne spędzenie czasu:)
Odpowiedz
Hmm... mi tam moja kobieta podoba się w swoim naturalnym opakowaniu tj. bez ubrań itp. ;)
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  miłość na odległość Karolcia 1,994 03-31-2015, 22:46
Ostatni post: runrun
  Miłość przez internet brunet 1,255 04-22-2010, 11:39
Ostatni post: Mefisto