Kręgi w zbożu


Co sądzicie na temat kręgów zbożowych. Od lat są prowadzone badania na ich temat ale do dziś wiele osób uważa je za dowody istnienia ufo. Podobno wystarczy zwykła deska do zrobienia takich kręgów. Jednak z drugiej strony, niektóre z nich powstają niby w jedną noc,a są naprawdę złożone

Screeny
[Obrazek: Jellyfishcropcircle001.jpg]

[Obrazek: kolo5ng7.jpg]

[Obrazek: crop49ju.jpg]

i najciekawszy jak dla mnie oraz jeden z najbardziej znanych "The Face"
[Obrazek: AlienFaceDiagramTWK1.jpg]

koło po prawej ma zapisana wiadomość w systemie dwójkowym która po przetłumaczeniu na nasz język polski brzmi


"Strzeżcie się posiadaczy (okazicieli) FAŁSZYWYCH (obłudnych) prezentów i ich ZŁAMANYCH OBIETNIC. Dużo BÓLU (cierpienia, męk), ale wciąż czas. WIERZCIE.. Tam gdzieś jest DOBRO (cnota, szczęście). My przeciwstawiamy się OSZUSTWOM (ułudzie). Przewód (przekaz) KOŃCOWY. "
Odpowiedz
Wzory są piękne naprawdę ale czy wierzyć w coś pozaludzkiego co mogło to zrobić? Oj chyba nie ... Nie ma chyba dowodów aby wierzyć że pozaziemskie istoty to zrobiły... Osobiście wierze że coś tam w którejś galaktyce musi istnieć... Ale czy by się akurat ukrywali przed Nami???
Odpowiedz
Ta jest wiele kręgów, które mogły zostać zrobione ludzką ręką ale są też takie ,które po prosty nie mogły pojawić się z dnia na dzień i do dzisiaj ukrywają swoją tajemnice powstania.
Odpowiedz
Ciekawi mnie właśnie jak mogło w jeden dzień powstać takie coś. A po drugie po co im taka forma przekazywania informacji? Nie lepiej jest po prostu przybyć do Nas i powiedzieć o co chodzi ? ;-D
Odpowiedz
Maniacy ufo mówią ,żebrak kontaktu spowodowany jest zbyt mała inteligencją rasy ludzkiej xD.. jednym słowem jesteśmy za głupi.. jak jest naprawdę, nie mam pojęcia ale chciałbym dożyć chwili , w której ludzkość kontaktuje się z inną cywilizacją na naszym poziomie... Może nie bylibyśmy wtedy tacy samotni,poza tym iloma poglądami moglibyśmy się wymienić etc.
Odpowiedz
Ładne obrazki. Tym studentom z dziennych naprawdę się nudzi :D Powinni wziąć się za jakąś pożyteczną robotę, a nie tylko chleją, balują i ludzi straszą :) Oczywiście jak wszędzie są wyjątki :)
Odpowiedz
Gombey: Ja jestem na dziennych i jakoś ani nie chleję, ani nie baluję i tym bardziej mi się nie nudzi bo jak mi zadania dadzą to nie wiem od czego zacząć, więc nie obrażaj dziennych studentów
Odpowiedz
Ty jesteś wyjątkiem, ale wystarczy, że spojrzę na brata, to już wiem jaka jest reguła :D
Odpowiedz
A tak na serio... to czy my próbujemy skontaktować się z mrówkami? Raczej nie... po prostu je obserwujemy. Tak samo jest i z rzekomymi ufoludkami. W naszym układzie słonecznym na pewno jesteśmy sami, ale jeśli chodzi o dalszy kosmos to może być różnie. Cywilizacja, która mogłaby przybyć do nas nawet z najbliższej słońcu gwiazdy, musiałaby być dużo starsza od naszej, a przez to mądrzejsza o wiele lat różnych doświadczeń. Byłaby też na znacznie wyższym poziomie technicznym i naukowym niż my. Dobrze, że póki co nie mają wobec nas agresywnych planów, bo wyglądałoby to tak jak konfrontacja współczesnej armii USA ze średniowiecznymi rycerzami czy armią jaskiniowców z maczugami (i to my byśmy byli tymi jaskiniowcami czy rycerzami). Jeśli w ogóle nas odwiedzają to obserwują nas jak my obserwujemy mrówki czy zwierzęta w ZOO, ale do kontaktu z nimi jesteśmy po prostu zbyt prymitywni tak jak wspomniane mrówki do kontaktu z nami.
Odpowiedz
Podejrzewam, że kosmos skrywa wiele różnych istot inteligentnych na różnych etapach rozwoju. Są tam na pewno cywilizacje stare, potrafiące podróżować między gwiazdami z taką łatwością jak my samochodem między miastami. Nawet jeśli nas obserwują to raczej się z nami nie skontaktują bo nie mamy im nic do zaoferowania, a nawet jakby coś nam dali za darmo to ich techniki na tym etapie rozwoju raczej nie jesteśmy w stanie zrozumieć. To tak jakbym jaskiniowcowi czy człowiekowi ze średniowiecza chciał wytłumaczyć co to jest prąd elektryczny czy zasadę działania telefonu komórkowego, a od średniowiecza dzieli nas tylko kilkaset lat natomiast obca cywilizacja może być starsza i bardziej zaawansowana o parę tysięcy lat lub jeszcze więcej. We wszechświecie są też na pewno istoty na podobnym do nas poziomie rozwoju. Z nimi też nie skontaktujemy się zbyt szybko ze względu na odległość i zbyt niski poziom techniki. Są też na pewno ludziki z maczugami czy dzidami :) Generalnie... wszechświat jest zbyt duży byśmy byli w nim sami. Można powiedzieć nawet, że tętni on życiem, jednak ze względu na brak kontaktu z innymi cywilizacjami można się w nim poczuć nieco samotnie. To tak jak by być samotnym w tłumie ludzi :)
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.