Komu ufacie bezgranicznie?


:) komu ? a może nikomu... ? ktos komu mozecie powierzyc kazdy sekret, wiedząc ze zatrzyma go na pewno dla siebie...
Odpowiedz
Mój Mąż :)
Odpowiedz
dobry kolega
Odpowiedz
Żona i rodzina. Znajomym już bezgranicznie nie ufam, bo pokazali mi niektórzy na co ich stać ... Chociaż niektórym warto zaufać...
Odpowiedz
Sobie samemu :) Było paru ludzi za których w swoim czasie dałbym sobie rękę uciąć. Dobrze, że w porę przejrzałem na oczy bo dziś bym tej ręki nie miał. Można komuś ufać, ale nigdy bezgranicznie. Zawsze trzeba brać poprawkę na to, że osoba, której się zaufa, zawiedzie. Nie ma tu wyjątku. Kolega, przyjaciel, dziewczyna, żona - każdy w określonej sytuacji może nawalić i narobić problemów. Owszem... całkowicie nieufnie do świata też nie można podchodzić, ale przesadzać nie powinno się w żadną stronę. Umiesz liczyć - licz na siebie.
Odpowiedz
Sobie bezgranicznie też ufać nie można :). Przykład : Alkoholik mówiący sobie że nie wypije ani kieliszka idąc na imprezę, w której będzie się przelewać wódkę litrami :D.
Odpowiedz
Najbardziej ufam rodzicom, bratu i swojemu chłopakowi. Są sytuacje, o których wie tylko rodzina i są też takie, o których wie tylko mój partner. Wiem, że nikomu nie powie i że zostanie to tylko między Nami. Mam nadzieję, że On wie, że tak jak ja Jemu, tak On mi może o wszystkim powiedzieć.
Odpowiedz
Hmm, a czy np gdybyście sie rozeszli czy dalej trzymała byś jego sekrety w tajemnicy przed innymi?? Bo w sumie to tez jest ważne prawda? Są róże sytuacje w życiu i czy wtedy ta osoba której ufaliście, nie zawiedzie was w takiej chwili
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.