Witaj! Rejestracja

Kalorynka.pl


http://www.kalorynka.pl

To strona, na której można uzyskać praktyczne porady jak zadbać o siebie i o swoje odżywianie. Dzisiaj robiłem tam wstęp do zdrowego trybu życia wszyło , że mam malutką niedowagę hehe .
Odpowiedz
WITAM
BZDURa skierowano do gabinetu który nic nie wiedział o stronie kalorynki ,mało tego lekarz z owego gabinetu stwierdził ze to serwis kalorynka skierowal dwie Panie doktor które się nie wywiazaly z obiecanej współpracy,kalorynka twierdzi że to gabinet jest niepoważny ,mnie to nie inteersuje czekam na swoje pieniądze które zaropopnonowano mi zwrot pieniędzy których nie mam nadal
ze swojej strony oddałam sprawę do konacelarii prawnej i będzie sprawa w sądzie jeśli ktoś jest niepoważny należy bardzo szybko reagować i egzekwować takie rzeczy
JESTEM ZGEGUSTOWANA PODEJŚCIEM SERWISU
Odpowiedz
Witam, też zostałam oszukana przez właścicieli storny Kalorynka. Zakupiłam dietę, po tygdoniu dostałam informacje od dietetyka, iż w związku z moją chorobą nie podejmą się przygotowania dla mnie diety, ponieważ muszę być indywidulanie konsultowana z dietetykiem. Zaproponowano zwrot pieniędzy. Minęło już 2,5 miesiąca. Nadal od tej badny oszustów nie otrzymałam zwrotu środków. Nie polecam nikomu współpracy z tym serwisem.
Odpowiedz
niestety, ja również zostałam oszukana przez serwis kalorynka... zdecydowałam się na zakup diety po stanowczych zapewnieniach że 'na dniach' będzie dostępna dieta w wersji wegańskiej. byłam zwodzona przez trzy miesiące, po czym poprosiłam o zwrot pieniędzy - nie doczekałam się na nie od półtora miesiąca.

póki co mam problem nawet ze skontaktowaniem się z kimkolwiek kto mógłby rozpatrzeć moją reklamację, na moje maile nie odpowiadają, na czat szkoda czasu... za każdym razem jestem przepraszana, obiecują że już, zaraz, jeszcze dzisiaj zajmą się sprawą - oczywiście nic z tego nie wynika. a telefonów kontaktowych brak...
Odpowiedz
banda oszustów
Odpowiedz
Ja też zostałam oszukana- diaeta miała być 3 miesiące - skończyła sie po 5 tygodniach!!!!!!!!!!!!!!! po których schudłam 1 kilogram
Przestrzegam wszystkich
Odpowiedz
Mefi- podpadłeś ;]
Odpowiedz
No niestety, ja też nie mam nic miłego do powiedzenia na temat kalorynki. Wykupiłam dietę półroczną, a po 3 miesiacach zablokowali mi dostęp. Maile nie przynoszą rezultatu. Nic nie działa. Reklamacji złożyć nie mogę, bo też nic nie działa. Masakra.
Odpowiedz
A już zastanawiałam się na wykupieniem gruponu , w tej sytuacji (co prawda z przykrością), ale będę miala o jeden wydatek mniej.
Odpowiedz
Dołączam się do negatywnych opinii.Taką dietę jaką mi zaproponowali jestem zszokowana.Na pewno bym nie schudła a wręcz przeciwnie. Duża dzienna ilość kalorii w np.w dziennym posiłku poza dużą ilością pokarmów na 2 śniadanie kakao i podwieczorek czekolada na gorąco .Brak gramatury i ilości do spożycia.Dla laika nie do ogarnięcia.Gdybym wiedziała jak wygląda ta szmira ,sama z internetu ściągnęłabym sobie dużo lepsze diety. Żadna z opcji nie działa ,jak ,np.kontrola wagi ,Twoje BMI,pomiar tkanki tłuszczowej. Najzwyklejsze wświeci naciągactwo.
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.