Independance 2010 - Atlas Arena Łódź


Reaktywacja imprezy Independance była od długiego czasu zapowiadana przez pomysłodawców i wykonawców projektu – MDT Agency. W dniu dzisiejszym wątpliwości zostaną rozwiane. Niepodległość muzyczna powraca i zapowiada nową jakość halowych wydarzeń muzycznych w Polsce.

Już w listopadzie, w noc andrzejkową najpiękniejsze wspomnienia powrócą. Powrócą te piękne chwile, które kilka lat temu zostały zapisane w historii polskich eventów halowych podczas legendarnych edycji INDEPENDANCE w latach 2004-2006, która dotychczas oczarowała klubowiczów w takich miastach jak - Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Toruń i Gdańsk. INDEPENDANCE gościło już na halach i terenach targowych oraz na torach wyścigów konnych Służewiec, a łącznie impreza zgromadziła ponad 50-tysięczną publiczność.

Kolejna edycja, którą organizatorzy zapowiadają na sobotę 27 listopada odbędzie się w aktualnie najlepiej przystosowanym obiekcie do organizacji wielkich przedsięwzięć zarówno sportowych jak i muzyczno-artystycznych – hali ATLAS Arena w Łodzi.

Ukształtowanie i sposób konstrukcji ATLAS Areny, powoduje, że jest to obiekt wielofunkcyjny, dostosowany do najróżniejszych przedsięwzięć masowych. Funkcjonalność obiektu natomiast pozwala na rozdzielenie od siebie stref komunikacyjnych, przeznaczonych dla artystów, sportowców, obsługi, gości VIP, oraz widzów. Symetryczny układ widowni, pozwala na maksymalne wykorzystanie widowni stałej, a dach o kształcie czaszy stwarza dobre warunki akustyczne obiektu.

Wielkie przedsięwzięcie o nazwie – INDEPENDANCE powróci w wielkim stylu, w sobotnią noc andrzejkową - 27 listopada 2010 roku. Impreza zapowiada również narodziny nowej jakości wykonania technicznego i multimedialnego halowych eventów w naszym kraju. Pierwszymi artystami, którzy wystąpią w Łodzi są – Rank 1 i nadchodzący wielki talent Avicii!

Piet i Benno to podstawowi producenci wytwórni High Contrast Recordings, którzy od kilku lat zaspakajają nasze pragnienia muzyczne z fantastycznymi melodyjnymi dancefloor killerami. Rank 1 to duet z niesamowitą dyskografią muzyczną. Są odpowiedzialni za takie produckje jak “Airwave”, „Awakening“, „Such is Life“, “Superstrings Remix”, “Beats At Rank-1.com” , czy ostatnie trzy hymny wielkich imprez, w tym dwóch naszych polskich - "Symfo" (SF 2008), "L.E.D There Be Light” i „The Great Escape“ (enTrance 2010). W Polsce ich występ zawsze powoduje maksymalne podekscytowanie. Mamy nadzieję, że tym razem ich muzyka spowoduje trzęsienie hali ATLAS Arena.

Młody, zdolny, wszechstronny. To co najmniej 3 przymiotniki, które opisują producenta i dj-a o pseudonimie Avicii. W rzeczywistości nazywa się Tim Bergling, a na scenie muzycznej jego nazwisko ukazało się stosunkowo niedawno. Inspiracją i motorem napędowym podczas tworzenia własnych bitów byli dla niego tacy producenci jak Laidback Luke, Steve Angello, Tocadisco, Eric Prydz czy Axwell. W rozwój jego kariery artystycznej przyczynił się również Pete Tong, który nie tylko wydał jego pierwszy track “Manman” we własnym Bedroom Bedlam, ale również otworzył mu wrota do wielkiego świata, który z dnia na dzień odkrywa nowe karty w życiu Tima. Po dzień dzisiejszy Avicii pochwalić może się m.in takimi wydawnictwami jak – “Bromance”, “Sound of You”, “BOM”, “Alcoholic” i okrągłą liczbą świetnych remiksów. Jego grafik dj-ski ma się również znakomicie o czym świadczą m.in występy w kultowym Privilege na Ibizie. 27 listopada w sobotę Avicii po raz pierwszy stanie przed polską publicznością na Independence w Łodzi.

Judge Jules, to jeden z największych pasjonatów muzyki elektronicznej, któryprzez kilkanaście lat pracował na sukces swojej marki. Wielki promotor i DJ,świetny producent i dziennikarz najlepszej stacji radiowej – BBC Radio 1. Swojgrafik ma napięty prawie jak Prezydent Państwa. Występuje na największychfestiwalach i w najlepszych klubach na świecie. Przez wakacje jest rezydentemimprezowni Eden na Ibizie, gdzie w każdą niedzielę odpala swoje „JudgmentSundays“. Pozazdrościć. Mamy przyjemnośc zaprosić Was na kolejny występsędziego na imprezie Independance. Kto pamięta rok 2005, ten wie, że sędziajeszcze nie postawił ostatecznego wyroku na INDEPENDANCE. Oby doandzrzejek 2010!

Simon Patterson rozpoczynał jako lider formacji Dogzilla, dziś produkcjąmuzyki zajmuje się tylko pod własnym nazwiskiem. Simon, to młody producentz Irlandii, który jest przedstawicielem gatunku UK Trance. Obecnie jest uważanyza jednego z najbardziej utalentowanych producentów młodego pokolenia naświecie. Świadczy chociażby o tym fakt, że niemalże wszystkie jego produkcjew błyskawicznym tempie przejmują szczyt najlepiej sprzedających się singli wsklepach internetowych. Swoją muzykę wydaje ekskluzywnie w legendarnymSpinnin' Recordings. Wiemy, że na występ Simona czekaliście od Sunrise Festival2009. Mamy nadzieję, że jego występ w ATLAS Arenie zrekompensuje Wam ted ugie wyczekiwanie.

KOLEJNE NAZWISKA WKRÓTCE!

Organizatorzy zdradzają, że podczas imprezy zostanie zbudowana również druga scena muzyczna. Natomiast posiadacze Family Card będą mieli możliwość skorzystania z kolejnych niespodzianek, które ma do zaoferowania karta klubowicza Family Card.

„Osoby, które nam zaufały przekonają się, że nie rzucamy słów na wiatr. Przy Independance zorganizujemy wyjazdy z dużych miast w Polsce oraz wprowadzimy do sprzedaży bilet na imprezę z przejazdem w dwie strony i noclegiem dla uczestników“ – dodaje Krzysztof Bartyzel.

Bilety

Start sprzedaży, czwartek - 16 września.

Bilet Standardowy – 59 zł
Standardowe doładowanie Family Card – 55 zł
Family Prize – 5,50 zł

INDEPENDANCE
27/11/2010
ŁÓDŹ, HALA ARENA
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Sensation Polska 2010 brunet 718 10-01-2010, 17:36
Ostatni post: brunet
  enHouse 2010 brunet 726 10-01-2010, 17:32
Ostatni post: brunet
  Godskitchen - Hala Arena Poznań brunet 689 10-01-2010, 17:28
Ostatni post: brunet
  Transmission 2010 - Future Cities brunet 626 10-01-2010, 17:24
Ostatni post: brunet
  Mayday Polska 2010 brunet 651 10-01-2010, 17:23
Ostatni post: brunet