Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

HempEmpire.net - ubrania i akcesoria konopne

Poleć znajomym


hempempire
UżytkownikNadszedł czas oby podzielić się wesołą nowiną. Wreszcie powstała marka ubrań z prawdziwego zdarzenia zajmująca się tematyką konopną. Miłośnicy doczekali się wreszcie sklepu, w którym będą się zaopatrywać w markową odzież najwyższej jakości.

[Obrazek: 970x250.jpg]

O marce
Pod koniec 2014 nasz zespół wpadł na pomysł aby założyć markę ubrań, która skupiała by środowisko zwolenników konopi. Ta idea spotkała się z akceptacją wśród zarządu firmy i natychmiastowo ruszyły przygotowania.
Na usta ciśnie się pytanie dlaczego tak długo to trwało?
Odpowiedź jest bardzo prosta. Chcieliśmy osiągnąć jak najwyższą jakość naszych produktów. Od najlepszej bawełny z polskich dziewiarni, aż po najwytrzymalsze nici i eleganckie wykończenie. Wymagaliśmy od siebie perfekcji w każdym możliwym aspekcie. Wiele czasu zajęło dopracowanie projektów graficznych i osiągnięcie zadowalającej nas jakości nadruku. Po etapie testowania nadszedł wreszcie czas na START. Dziś jesteśmy gotowi, aby dać naszymi klientom to co najlepsze.
Wykonaliśmy kawał ciężkiej roboty często zostając w pracy dłużej, aby lepiej dopracować nasz produkt. Odwiedzając nasz sklep możesz mieć 100% pewność, że nasza koszulka nie zawiedzie Twoich oczekiwań.

Asortyment

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko najwyższej jakości ubrania ale także:
kosmetyki z konopi, akcesoria - w tym parciany pasek z prawdziwej konopi, bieliznę - skarpetki z motywem liścia oraz wiele gadżetów dla prawdziwych palaczy.
Niebawem w naszej ofercie pojawią się również szyte w Polsce koszulki z dzianiny konopnej. Bardzo wygodne i przewiewne - idealnie na lato. Sprawdzaj nasz sklep regularnie :)
[Obrazek: 300x250.jpg]

Walka z tabu
Jedną z idei która nam przyświecała tworząc tą markę było lobbowanie konopi, która została zepchnięta do tabu. Poprzez ten projekt chcemy przywrócić konopiom ich dobre imię. Poprzez walkę ze stereotypami i mitami wśród opinii publicznej. Chcemy pokazać ludziom że konopia to nie tylko marihuana rekreacyjna, ale również lek, tkanina czy kosmetyk.
Będziemy walczyć z tabu jakim stał się cannabis. Będziemy to robić poprzez przerwanie zmowy milczenia i uświadamianie społeczeństwa o korzyściach jakie dają nam odkrywanie kolejnych zastosowań konopi.

Nieważne jest czy ją palisz na potęgę czy używasz w celach medycznych. Nieważne czy ją uprawiasz czy spożywasz w różnej formie. Ważne że łączy nas zamiłowanie do konopi.

Stań się częścią Konopnego Imperium i razem przywróćmy konopiom ich dobre imię.

[Obrazek: 700x100.jpg]

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.