Godskitchen - Hala Arena Poznań


Kolejna, trzecia już, halowa edycja wyjątkowego eventu jakim jest Godskitchen odbędzie się 27 listopada w poznańskiej Hali Arena. Do tej pory Godskitchen, jako event halowy, gościło już 2 razy we Wrocławiu. Nadszedł czas na Poznań!

   


Godskitchen to światowej klasy marka należąca do jednego z największych graczy na rynku eventów klubowych – agencji Angel Music Group. Partnerem AMG w Polsce, odpowiedzialnym za projekt jest MSM Events. Godskitchen zawsze charakteryzuje oryginalna oprawa odzwierciedlona zarówno w konstrukcji sceny jak i multimediach będących tłem muzycznego show.

Z biegiem lat Godskitchen powiększało znacząco swoje portfolio odwiedzając coraz więcej krajów. W roku 2009, światło dzienne ujrzał najnowszy projekt wizualno-architektoniczny oprawy imprezy pod nazwą Boombox. Do tej pory Godskitchen odbyło się już między innymi w Rosji, Białorusi, Ukrainie, Turcji, Chorwacji, Tajwanie, Irlandii, Meksyku, Australii oraz oczywiście Wielkiej Brytanii, gdzie wszystko się zaczęło.

Na imprezach Godskitchen w Polsce zagrali już między innymi: Daniel Kandi, Marcus Schossow, Dubfire, Fedde Le Grand, Above & Beyond, Sander Van Doorn, Marcel Woods, Eric Prydz, Markus Schulz, Menno de Jong, John Dahlback, Mauro Picotto oraz Arnej.

   


Godskitchen jest imprezą, gdzie swoje umiejętności prezentują przedstawiciele wielu gatunków muzycznych. Z pewnością fani trance, house oraz techno będą usatysfakcjonowani nazwiskami artystów, którzy wystąpią w „Kuchni Boga”. Takie podejście daje możliwość poznawania i poszerzania horyzontów muzycznych i dla wielu z pewnością będzie niezwykle ciekawą podróżą przez świat muzyki.

Zapewne zastanawiacie się co w tym roku będzie motywem przewodnim imprezy. Czy będzie to nowy koncept czy może świeża odsłona projektu Boombox. Na dzień dzisiejszy wiemy tylko, że rozmowy na ten temat trwają i z pewnością w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się szczegółowych informacji dotyczących motywu przewodniego Godskitchen Polska 2010!

   


Tymczasem, mamy dla Was wspaniałą wiadomość, na którą tak wielu z Was czekało! Już dziś mamy przyjemność oficjalnie ogłosić, iż pierwszą gwiazdą Godskitchen w Poznaniu będzie, tak bardzo oczekiwany przez Was, duet COSMIC GATE!

Kolejnym artystą, który dołączy do line-up imprezy będzie TOCADISCO, który zaserwuje Wam konkretną dawkę house’owej energii!

Trzecim artystą Godskitchen Polska 2010, będzie uwielbiany przez coraz większą rzeszę fanów muzki technicznej na całym świecie UMEK!!!

Kolejnym artystą, który dołączył do line-up’u jest legenda muzyki klubowej, niesamowity MOGUAI!

To właśnie na Godskitchen, pierwszy raz w Polsce wystąpi Australijczyk, który swoją wspaniałą muzyką elektroniczną podbił serca wielu klubowiczów na całym globie. Oczekiwany przez tak wielu z Was – tylko na Godskitchen, tylko w Poznaniu! TyDi

W imieniu agencji MSM Events, organizatora Godskitchen, chcielibyśmy podziękować wam za liczne głosy, którymi typowaliście artystów zbliżającej się imprezy. Wszystko zostało zliczone i przeanalizowane, a wyniki miały duży wpływ na ostateczny kształt line-up’u GK. Spodziewajcie się zatem miłych niespodzianek!

Bilety dostępne są w bileterii FTB.pl:

*
Pula 1: od 8 wrzesnia, godzina 20.00 w cenie 89 PLN. - wyprzedane...
*
Pula 2: 21 września, godzina 20.00, cena 90zł
*
Pula 3: 28 września
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Independance 2010 - Atlas Arena Łódź brunet 952 10-01-2010, 17:26
Ostatni post: brunet