Fototapety do pokoju


Kilka tygodni temu zamówiłem świetną fototapetę z motywem samochodowym w stylu retro. Bardzo dobrze trzyma się ściany, a laminat skutecznie chroni przed zabrudzeniami. Póki co jestem zadowolony i myślę o kolejnej fototapecie, tym razem z jakimś motocyklem.
Odpowiedz
Bardzo dobra sprawa i robi świetny efekt na ścianie, do tego jak się lekko przytnie końcówki i ma się ścianę mniej więcej w kolorze tła fototapety to wygląda jak by było namalowane. Też planuje takie coś w salonie :) Dołącz zdjęcie jak możesz. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Tego sposobu z przycinaniem końcówek nie próbowałem, ale w moim przypadku to raczej nie miałoby sensu, bo kolor moich ścian jest inny od tła fototapety. Ale za to współgra z kolorem pojazdu:) Dzięki, będę pamiętał o tej metodzie przy wyborze kolejnej fototapety. W załączniku moja pierwsza. Co sądzisz?


   

Odpowiedz
Bardzo fajna fototapeta ;) Drogo wyszło za jej kupno?
Odpowiedz
Wyszło całkiem tanio, bo 68 zł za fototapetę o wymiarach 175x115 cm. Mnie akurat zależało na dużej fototapecie, więc jestem zadowolony.
Odpowiedz
Ciekawa :) Chociaż ja powiesiłabym ją pewnie w innym miejscu niż na ścianie: np. w na drzwiach szafy przesuwnej lub w jakimś zacisznym kąciku ;)
Odpowiedz
Na szafie jaszcze nic nie mam. Dzięki za pomysł. Chociaż tam powieszę raczej kilka mniejszych plakatów, oczywiście z motywami motoryzacyjnymi:)
Odpowiedz
Ten czerwony autobus jest super, chociaż ja chyba miałabym wrażenie, że chce mnie rozjechać:) jesteś pewien, że same motywy motoryzacyjne to dobry pomysł? Nie będzie tego za dużo?
Odpowiedz
zalezy kto co lubi ale masz racje, tez tak mysle ze za duzo tego by bylo,
kojarzylo by sie z pokojem jakiegos malego smyka :-) akcent jest dobry ale co za duzo to nie zdrowo.
Odpowiedz
Jeśli zdecyduję się na drugą fototapetę motoryzacyjną, to na szafie nie będę już wieszać żadnych plakatów. Macie racje, tego byłoby zbyt dużo :) Pierwotny zamysł był taki, żeby druga przedstawiała motocykl. Ale znalazłem niedawno fototapetę ze starą lokomotywą i teraz mam dylemat. Jakieś sugestie?
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.