Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

Poddziały w "Gry"
Mu Online

0

0

Forum gry Mu Online. Wejdź do prehistorycznej krainy Mu stworzonej przez Jamesa Churchwarda! Stwórz swoją postać, która poprowadzi Cię przez górzyste tereny Mu po zwycięstwo!
Nigdy
Silkroad

0

0

Forum gry Mu Silkroad. Silkroad zabierze Cię na trasę Jedwabnego Szlaku, gdzie w pięknej grafice będziesz mógł zmierzyć się z rozmaitymi zadaniami i przeciwnikami. Nie czekaj Jedwabny Szlak Cię wzywa!
Nigdy
Maple Story

0

0

Forum gry Maple Story. Piękna ręcznie rysowana grafika przyciąga do monitora. Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę w 2D? Wejdź do Maple Story i napisz własną historię w świecie fantasy!
Nigdy
Metin2

1

1

Forum gry Metin2. Wschodni świat fantasy czeka już na Ciebie. Pomóż uratować krainy przed zgubnym wpływem Kamieni Metin. Nie bój się wyzwania, stwórz postać i zostań najlepszy!

Kto z was gra

przez Mefisto

01-28-2012, 17:44

Minecraft

0

0

Forum gry Minecraft. Poczuj się prawdziwym budowniczym (nie koniecznie Bobem Budowniczym) i zbuduj własny świat z rozmaitych bloków! Wejdź w realia Minecraft!
Nigdy
Mythos

0

0

Forum gry Mythos. Ludzie, Gremlini, Elfy, czy Cyklopi zapanują nad tajemnicami i bogactwami krainy Uld? Poczuj ten klimat i stań do walki z wyzwaniami jakie czekają na Ciebie w Mythos już teraz!
Nigdy
Terraria

0

0

Forum gry Terraria. Jeśli Minecraft nie ma już dla Ciebie tajemnic, jest gra która ciągle je skrywa. Terraria w swoim wnętrzu 2D czeka na Ciebie! Wciąż nie zbadana i nadal nieodkryta!
Nigdy
4Story

0

0

Forum gry 4Story. 4Story to historia dwóch nieprzyjacielskich narodów: Derion oraz Valorian. Podejmij decyzję który naród chcesz wesprzeć i sprostaj temu wyzwaniu! Doprowadź swoich pobratymców na szczyt!
Nigdy
Tibia

2

2

Forum gry Tibia. Świat Tibii czeka na Ciebie od dawna… Zostań najlepszym z najlepszych i pokaż wszystkim swoją potęgę! To właśnie Ty możesz zmusić cały ten świat, aby padł do Twoich stóp!

Vixardia OTS ZAPRASZAMY !...

przez Blantomancior

11-12-2011, 13:28

World of Tanks

0

0

Forum gry World of Tanks. Zostań dowódcą czołgu i stań do walki z graczami całego świata! Przenieś się na wojenne fronty i pokaż wszystkim, kto jest prawdziwym zwycięzcą wojny!
Nigdy
2Moons/Dekaron

0

0

Forum gry 2Moons/Dekaron. Staw czoła złu Abaddona i jego armii. Doskonal swoje umiejętności, zniszcz zło czyhające na Ciebie w licznych lasach i podziemiach tego tajemniczego świata.
Nigdy
Cabal Online

0

0

Forum gry Cabal Online. Odwiedź lodowe pustynie i mroczne dżungle. Sprawdź na ile silna jest Twoja odwaga, na jak długo starczy Twoja siła i jak daleko doprowadzi Cię ciekawość.
Nigdy
World of Warcraft

0

0

Forum gry World of Warcraft. Ten świat wojny jest jedynym, który zaoferuje Ci takie emocje… Czarnoksięstwo, alchemia, kowalstwo, strategia. To wszystko to jedynie przedsmak prawdziwej walki, jaka czeka w World of Warcraft.
Nigdy
Lineage 2

1

1

Forum gry Lineage 2. Stocz walkę na kontynencie ogarniętym konfliktami trzech królestw. Aden, Elmore i Gracia zrobią wszystko aby opanować ten świat i wprowadzić własne zasady… Pomóż wygrać jednej z wielkich nacji!

Lineage 2 Fantasy

przez aletha

10-20-2011, 06:40

Diablo

0

0

Forum gry Diablo. Niezależnie od realiów, czasów i światów zło zawsze przetrwa. W tym świecie tylko od Ciebie zależy czy wykwitnie ono na nowo, czy ugrzęźnie na zawsze w ciemnych czeluściach.
Nigdy
Kal Online

0

0

Forum gry Kal Online. Niech ten świat orientalnej fantastyki zabierze Cię w niezwykłą podróż! Wśród czterech żyjących w tym świecie klas społecznych odnajdziesz się i Ty!
Nigdy
Nostale

0

0

Forum gry Nostale. Przyodziej jedną z wielu kart specjalisty i rusz w bajkowy świat aby pomóc mieszkańcom NosVille!
Nigdy
Rappelz

0

0

Forum gry Rappelz. Ta epicka walka pomiędzy trzema bóstwami trwa nie tylko w świecie metafizycznym, ale i realnym. Oddaj swoje życie w ręce jednego z nich: Devy, Asury, lub Gai.
Nigdy
League Of Legend

1

1

Forum gry League Of Legends. Ćwicz swój refleks, opanuj percepcję i zostań przywódcą grupy! Stań się prawdziwym bohaterem świata League of Legends i doskonal swoje umiejętności taktyczne

Kto gra? Na jakim serwerz...

przez Ayra

01-19-2012, 21:26

Dark Orbit

0

0

Forum gry Dark Orbit. Zmierz się w kosmicznych przestworzach z milionami graczy z całego wszechświata! Uwaga na asteroidy i istoty pozaziemskie! Stań do walki już dziś!
Nigdy
Shaiya Online

0

0

Forum gry Shaiya Online. Jeśli świat pełen walk, uknutych spisków, bóstw i najróżniejszych ras był dotąd czymś oczekiwanym, to już teraz może do niego wejść. Wystarczy chwila aby wejść do bogatego świata Shaiya.
Nigdy
Aion Online

0

0

Forum gry Aion Online. Konflikt świata dobra i zła odbija się echem przez wszystkie stulecia każdego ze światów. Wybierzesz życie Anioła i pomoc uskrzydlonych zastępów, czy egzystencję demona i piekielnych płomieni?
Nigdy
Need For Speed

0

0

Forum gry Need For Speed. Sieciowa wersja najbardziej znanych na świecie wyścigów samochodowych. Oferuje ogromny świat, mnóstwo prawdziwych samochodów oraz wiele zróżnicowanych trybów zabawy. Need for Speed World Online to sieciowa wersja znanej serii wyścigów. Gra została stworzona przez współpracujące ze sobą studia EA Singapore i Black Box (znane z kilku poprzednich odsłon Need for Speed i serii Skate).
Nigdy
Eve Online

0

0

Forum gry Eve Online. Gra z gatunku MMO zrealizowana w konwencji kosmicznego symulatora w stylu legendarnego Privateera. EVE Online to kosmiczna produkcja MMO, za którą odpowiada islandzkie studio CCP. Gra wystartowała w 2003 roku i przez wiele lat funkcjonowania uległa sporym przeobrażeniom.
Nigdy
Archlord Online

0

0

Forum gry Archlord Online. MMOcRPG w świecie Chantra. Wcielamy się w przedstawiciela jednej z trzech ras i staramy się przejąć władzę nad całym uniwersum. Kolejny, po RF Online, przedstawiciel gatunku MMOcRPG z azjatyckim rodowodem, którego wydaniem na rynku europejskim i amerykańskim zainteresowała się firma Codemasters, później zaś prawa do tytułu przejęła spółka WebZen.
Nigdy
Warcraft III

0

0

Forum gry Warcraft III. WarCraft III to kontynuacja doskonałej serii gier RTS, w której tym razem oprócz Orków i Ludzi mamy do wyboru dodatkowe dwie rasy z unikalnymi jednostkami. Producent umożliwi grę wieloosobową na darmowych serwerach Battle.net.
Nigdy
Tales of pirates

0

0

Forum gry Tales of pirates. Tales of Pirates to kolejny tytuł z coraz liczniejszej rodziny gier typu massive multiplayer online games. Programiści ze studia Moliyo proponują nam zanurzenie się w fascynujący świat piratów i morskich przygód.
Nigdy
Rumble Fighter

0

0

Forum gry Rumble Fighter. Rumble Fighter to gra akcji skupiona na walce pomiędzy postaciami. Rozgrywka pozwala na bitwę do ośmiu graczy jednocześnie (każdy przeciwko wszystkim lub walki drużynowe) na jednej z 13 dostępnych aren. Sama gra oferuje unikalny system ciosów, uników czy kombosów w zależności od kontrolowanej przez nas klasy postaci.
Nigdy
Last Chaos

0

0

Forum gry Last Chaos. Last Chaos jest bezpłatną grą online 3D z podziałem na role czyli tak zwanym MMORPG. Gra jest dobrze znana użytkownikom Aeria Games i nie wymaga od uczestników uiszczania miesięcznych opłat, jednak jeżeli tylko chcemy możemy skorzystać z item mall. Za stworzenie i rozwój omawianej pozycji odpowiada koreańska firma NAKO T-Entertainment, natomiast właścicielem praw do gry na Europę oraz wydawcą gry na polskim rynku jest firma Gamigo.
Nigdy
Soul Ultimate

0

0

Forum gry Soul Ultimate Nation. SUN: Soul of the Ultimate Nation to kolejny, po MU Online, przedstawiciel gatunku MMOcRPG przygotowany przez koreańską firmę Webzen z myślą o ogólnoświatowym rynku (w tym europejskim).
Nigdy
Dragonica Online

0

0

Forum gry Dragonica Online. Draconica to gra MMO z mangowymi zaciągami, która przenosi nas w świat fantasy na kontynencie Rakyria. Krainę tą napadł Mroczny Smok wraz ze swoją armią. Jako, że jesteś bohaterem, musisz stawić czoła najeźdźcom i przepędzić ich raz na zawsze z malowniczego, spokojnego kraju.
Nigdy
Guild Wars

0

0

Forum gry Guild Wars. Guild Wars to w gra zaliczana do gatunku cRPG przeznaczona do rozgrywki setek graczy za pośrednictwem globalnej sieci Internet. Tworzy ją firma ArenaNet – założona w roku 2000 przez ludzi, którzy stworzyli takie słynne tytuły jak Warcraft, StarCraft i Diablo oraz przyczynili się do powstania sieciowego serwisu Battle.net.
Nigdy
RuneScape

0

0

Forum gry RuneScape. RuneScape to znakomita propozycja dla fanów gier RPG, z fabułą osadzoną w światach fantasy. Ta gra powinna zostać obowiązkowo ulubioną pozycją fanów gatunku, tym bardziej, że reprezentuje wieloosobowe gry sieciowe, czyli MMO. Niedawno na łamach naszego serwisu pojawiła się informacja o kolejnym rekordzie RuneScape - ilość zarejestrowanych użytkowników przekroczyła liczbę 2,4 miliona!
Nigdy
Runes of Magic

0

0

Forum gry Runes of Magic. Runes of Magic to pierwsze gra z gatunku MMORPG, za której stworzeniem stoi tajwańskie studio Runewaker Entertainment. Debiutancki produkt azjatyckiego zespołu można pobierać za darmo i używać go bez uiszczania żadnych opłat abonamentowych.
Nigdy
Knight Online

0

0

Forum gry Knight Online. Pierwszy cRPG osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen, rozgrywający się 4000 lat przed wydarzeniami ukazanymi w epizodach filmowych, w czasach Starej Republiki, gdzie trwa wieczna walka między mocami Jedi i Sith.
Nigdy
Track Mania

0

0

Forum gry Track Mania. TrackMania 2 jest pełnoprawną kontynuacją popularnej gry wyścigowej z 2003 roku, która w międzyczasie doczekała się wielu samodzielnie funkcjonujących rozszerzeń. Za stworzenie omawianego sequela ponownie odpowiedzialne jest francuskie studio deweloperskie Nadeo.
Nigdy
Starcraft

0

0

Forum gry Starcraft.Trzy rasy, Ziemianie, Protosi i Zergowie, całkowicie różniące się od siebie, walczą na skraju galaktyki o przetrwanie. Potomkowie Ziemskich skazańców, wysłanych w kosmos w ramach eksperymentu, po awarii i podróży na skraj kosmosu pozostawieni są sami sobie. Po latach walk i burzliwych wydarzeń wyłania się Konfederacja, która silną ręką kontroluje cały sektor.
Nigdy
War Rock

0

0

Forum gry War Rock. Chcesz się poczuć jak na prawdziwym polu bitwy? Postrzelać z prawdziwej broni i pokierować pojazdami wojskowymi? To gra dla Ciebie! Wiele różnych trybów zapewni rozrywkę na wiele godzin.
Nigdy
Crysis 2

0

0

Forum gry Crysis 2. Myślisz, że tego kryzysu nie da się pokonać? Myślisz, że nie jesteś w stanie obronić swojej planety przed hordami obcych? Jeśli tak, to jesteś w błędzie! Przekonaj się sam, że tylko Ty możesz ocalić ten świat przed zagładą w Crysis 2!
Nigdy
BattleField

0

0

Forum gry BattleField. Szukasz realistycznej i efektownej rozgrywki? Każda część cyklu Battlefield osadzona w różnych realiach umożliwi wczucie się w ówczesne pola bitwy! Uwaga! Gra szalenie wciągająca!
Nigdy
Combat Arms

0

0

Forum gry Combat Arms. Stwórz z przyjaciółmi zgraną drużynę i pokonaj wszystkich wrogów! Skompletujcie ekwipunek i wespnijcie się na szczyt dominacji! Z czasem uda się Wam zdobyć cały świat!
Nigdy
Call of Duty

0

0

Forum gry Call of Duty. Cofnij się do czasów II wojny światowej i walcz przeciwko nazistowskim Niemcom w różnych warunkach! Od mroźnej Syberii po gorącą Afrykę. Niezapomniane wrażenia, jakby dosłownie się tam było!
Nigdy
Counter Strike

0

0

Forum gry Counter Strike. Udowodnij sobie i znajomym kim jesteś! Wesprzyj jedną ze stron: terroystów, lub anty-terrorystów! Uratuj zakładników! Podłóż bombę! Przetrwaj lub zgiń!
Nigdy
Seria GTA

1

1

Forum gry Seria GTA. Myślisz, że jesteś twardzielem? Oto okazja aby to sprawdzić! Tylko najsilniejsi i najlepiej przystosowani przetrwają w tej miejskiej dżungli! Wejdź do świata GTA!

[REKLAMA] Polski Truck Se...

przez Gość

04-02-2018, 16:27

Crossfire

0

0

Forum gry Crossfire. Skrzyżuj swój ogień z przeciwnikiem. Spójrz śmierci w oczy i usłysz śmigające obok ucha pociski! Brak adrenaliny? Nie tutaj! Crossfire, to jedyna okazja na mocne wrażenia!
Nigdy
GunZ

0

0

Forum gry GunZ. Stwórz własny, unikatowy styl gry oraz wyucz się niezbędnych manewrów takich jak bieg po ścianie czy blokowanie pocisków mieczem. Sięgnij bo nielegalny arsenał broni w postaci cheatów i wygrywaj pojedynki z najlepszymi!
Nigdy
Soldat

0

0

Forum gry Soldat. Spójrz z boku na walkę i przeżyj to jak nigdy dotąd! Jedyna okazja aby dokładnie przyjrzeć się zaciętym pojedynkom! Skorzystaj z pomocnych cheatów i uzbrój tytułowego Soldata w nielegalne funkcje.
Nigdy
Medal of Honor

0

0

Forum gry Medal of Honor. Poczuj się jak na planie filmów Stevena Spielberga, bowiem gra pełnymi garściami czerpie z jego kultowych produkcji "Kompania Braci", czy "Szeregowiec Ryan". Wczuj się w ten niesamowity klimat!
Nigdy
Operation 7

0

0

Forum gry Operation 7. Inna gra niż wszystkie! Wychodzi poza wszelkie standardy! Realistyczne mapy dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć, a niezliczone modyfikacje broni sprawią, że gra nie znudzi się po tygodniu! Daj się porwać!
Nigdy
Team Fortress 2

0

0

Forum gry Team Fortress 2. Kreskówkowa grafika porwie nie tylko weteranów strzelanek, ale także najmłodszych czekających na odkrycie bardziej znanych i kultowych tytułów! Odkryj swoją drużynę w Team Fortress 2!
Nigdy
Wolfenstein ET

0

0

Forum gry Wolfenstein Enemy Territory. Stocz walkę między Alliasami i Axisami! Zostań medykiem, inżynierem, snajperem, żołnieżem, lub zaopatrzeniowcem! W grze nie można się nudzić, przyciągnie nas na pewno na wiele, wiele godzin gry!
Nigdy
Tactical Ops

0

0

Forum gry Tactical Ops. Ten taktyczny FPS to doskonały wybór dla wszystkich amatorów sztrzelania w internecie. Zabawa w "policjantów i złodziei" nabiera zupełnie nowych kształtów.
Nigdy
Quake

0

0

Forum gry Quake. Zagraj w legendarnego Quake! Nie każ czekać sobie dłużej na takie wrażenia! Klasyk dla koneserów gatunku, choć nowi gracze nie będą zawiedzeni produkcją z przed ponad 10 lat.
Nigdy
Soldier of Fortune

0

0

Forum gry Soldier of Fortune 2. Szukasz dobrej grywalności i rozmaitych trybów gry? SoF2 to gra dla Ciebie! Sześć różnych trybów gry, zapewni zabawę na długie godziny. Gra zasłynęła m.in. z dynamicznej akcji i brutalnej przemocy.
Nigdy
Diablo 3

0

0

Forum diablo 3. Najlepsze teamy, rozmowy o grze, poradniki. Miejsce skupiające maniaków diablo 3 w Polsce.
Nigdy
Xnova

0

0

Forum gry online Xnova użytkowników dobre-forum.pl
Nigdy

Gry
Temat / Autor Odpowiedzi Ostatni post [rosn.]
Arkadia LpMUD  

Gość

0 06-15-2016, 00:14
Gość
1 04-20-2015, 16:41
Morghur
0 01-13-2013, 16:04
PeTeBe
0 01-07-2012, 10:55
GaryJules