Fałszywi przyjaciele


mieliście 'szczęscie' trafić na takich?
Odpowiedz
Ojjj tak... I to myślę, że nie raz... Ludzie często są fałszywi, oczywiście dla zysku i to swojego. Po co patrzeć na innych skoro to JA jestem najważniejsza-szy?

To tak krótko na ten temat :)
Odpowiedz
Nigdy tego nie pojmowałem. Jeśli kogoś lubię to okazuje mu to, a jeśli za kimś nie przepadam to po prostu jestem dla niego neutralny. Jeśli jest osoba, której po prostu nie mogę tolerować, wręcz denerwuje mnie jej zachowanie to jej po prostu unikam. Taki jestem, wole być bezpośredni niż później okazać się dla kogoś fałszywym człowiekiem, bo sam wiem jak to wkurza.
Odpowiedz
Bo to raz... U mnie w zasadzie w twarz przyjaciele, a za plecami *****. Tylko chcą żeby im coś wytłumaczyć, pomóc w szkole, dać zadanie, dać korki z matmy za darmo(a jak zaczęłam mówić, że chcę za 5 symboliczne 5 zł za godzinę- bo to w sumie mój wolny czas na to poświęcam to wielki foooooch). A za plecami mówią o mnie tak 'przyjemne' rzeczy, że aż zgroza. Ale cóż... Takich ludzi jest zapewne pełno na tym świecie i jeszcze nei raz się przejadę. Ale trzeba udawać, że ma się to w ***** i z podniesioną głową iść na przód.Wtedy to im jest głupio!
Odpowiedz
Ja już nie raz trafiłem na takich i już teraz podchodzę do każdej znajomości z jakimś zapleczem ostrożności. Uważam że nie ma co się otwierać przed nową poznaną osobą do końca, aż w 100 % nie będziemy pewnie kto jaki jest bo później mogą wyjść cuda...
Odpowiedz
ludzie nie mają poczucia własnej wartości jak najdalej sie wspiąć nawet po trupach dlatego nie raz zastanawiam się czy wogóle ludziom opłaca sie ufać
Odpowiedz
hmm remik Ty sam miałeś kiedyś takiego przyjaciela.. chyba ze nie okłamałeś...
Odpowiedz
Brunet a "Ch... za kolegę przebrany" się liczy ??? :P
Jestem graczem:
Zebra z klasą, krzykiem i terrorystą ;]
Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź

Disable AutoMedia embedding for this link.   MP3 Playlist

Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.