Rejestracja Wejdź przez fb
   
 

enHouse 2010

Poleć znajomym


brunet
Promotor

Online
W sobotę 16-go października w największym obiekcie sportowo-widowiskowym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w hali uczniczka w Bydgoszczy, odbędzie się trzecia edycja imprezy enHouse, która poraz kolejny zapowiada niezapomnianą przygodę w towarzystwie najlepszych technicznych i housowych brzmień muzyki elektronicznej.

   


Dwa lata wcześniej bawiliśmy się podczas andrzejek, rok temu zaliczyliśmy enHouse na święta bożego narodzenia, tym razem organizatorzy z mocnym uderzeniem wprowadzą Was w szaleńczy rok akademicki. Na imprezie wystąpią: Chris Lake, Dave Spoon, Hardwell, Marcin Czubala, Catz n Dogz, W, Cez Are Kane, Underground Perception i Martinez.


Chris Lake

Ostatnie 5 lat z życia tego artysty, to sen na jawie. Jego produkcje dostrzegli najwybitniejsi na tym rynku, natomiast talent dj-ski przykuł uwagę największych promotorów na naszym globie. Utwory takie jak “Changes”, “Only One”, “La Tromba” czy “If You Knew” są już wizytówką Brytyjczyka. W roku 2010, Chris Lake wystrzelil z nowym brzmieniem, które raz jeszcze potwierdza, że mamy do czynienia z utalentowanym producentem. Jak dobrym DJ-em jest Chris świadczy o tym chociażby fakt, że w sezonie 2010 Chris Lake jest jednym z rezydentów imprez Deadmau5 & Friends w klubie Amnesia na Ibizie. Już za 2 miesiące będziecie mieli okazję przyblić sobie muzyczny profil Brytyjczyka, bo pojawi się na 3 edycji enHouse w Bydgoszczy.

Dave Spoon

Anglik Dave Spoon, to na dzień dzisiejszy legenda housowe sceny w Wielkiej Brytanii. Kiedy w roku 1986 otrzyma swój pierwszy keyboard Casio, muzyka i wszystko co jest z nią związane, stało się jego obsesją. Jego nagrania wielokrotnie grane były przez takich dj-ów jak Pete Tong czy Mark Knight, obowiązkowo lądowały również na tracklistach słynnych Essential miksów, m.in “21st Century”, “Sunrise”, “At Night” czy “88EP”. Dziś Dave Spoon to również właściciel wytwórni Televizion, w której wydaje utwory wspólnie stworzone z Pete Tong’iem. Jakim jest Dj-em i jak przez wszystkie lata twórczości artystycznej wpłynęła na niego brytyjska scena klubowa dowiemy się 16-go października w hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Obowiązkowo zachęcamy do wysłuchania jego najnowszego singla “The Volume”.

Hardwell

Hardwell, to pokolenie nowej generacji. Generacji, prężnie rozwijającej się. Wielu muzyków twierdzi, że na jej czele w Holandii stoi Robbert Hardwell. Talent w jego produkcjach muzycznych i występach przed publicznością szybko wyczaili tacy artyści jak Sander van Doorn, Fedde Le Grand, Funkerman i Armin van Buuren, który zaoferował 21-letniemu Hardwellowi remiks singla „Broken Tonight“. Nasuwa się pytanie czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia? Czytając Wasze opinie po występie młodego Holendra na Sunrise Festival 2010 wiemy, że uszczęśliwił Was swoim setem w kołobrzeskim amfiteatrze. Jesteśmy więcej niż pewni, że impreza z jego udziałem w haliŁuczniczka odbije się podobnym echem.

Marcin Czubala

Marcin Czubala to jeden z najsłynniejszych i na dzień dzisiejszych najważniejszych reprezentantów polskiej sceny techno. Już od roku 1995 przyczyniał się do budowy niezależnej polskiej sceny techno, aplikując swoją muzykę klubowiczom w najważniejszych klubach w naszym kraju. Aktualnie Czubalę moźna usłyszeć na imprezach w każdym zakątku naszego świata. Od Ameryki przez Meksyk, Azję i Europę. Marcin jest również doświadczonym producentem, który może się pochwalić takimi wydawnictwami jak: „Super Constellation“, „Jedwab“ czy chociażby long-play „Chronicles of Never“. Swoją muzykę wydaje w takich wytwórniach jak Mobilee czy 8bit. Występ Czubali w Bydgoszczy gwarantuje dawkę zmysłowego groove pełnego dziwacznych zwrotów akcji, które z pewnością zaskoczą i wprowadzą w stan maksymalnego podekscytowania.

Catz n Dogz

Duet Catz n Dogz tworzą Wojtek Tarańczuk i Grzegorz Demianczuk, wcześniej znani także jako 3 Channels. Swoją pierwsza płytę wydali nakładem wytwórni Trenton w 2005. Do tej pory ich produkcje ukazały sie nakładem takich wytwórni jak: Trapez, Crosstown Rebels, Pokerflat, Boxer, Dirtybird, Leena, czy ich własna; Channels Records, a supportowane były przez większośc dj-ów z całego świata oraz grane w wielu stacjach radiowych. Zrobiło się o nich głośno po remksie „Who’s afraid of Detroit“. Ponadto w 2008 Catz n Dogz wydali pierwszy album nak adem wytwórni Claude’a vonStroke’a - Mothership. Okaza się on wielkim sukcesem, po którym chłopaki odbyli wielkie roczne tournee grając w Japonii, USA, Ameryce Południowej, na Ibizie oraz w większości najlepszych europejskich klubów. Obecnie oprócz kooperacji z Mothership wspó pracują także z wytwórnią Getphysical oraz otwierają swój drugi label PETS, którego celem będzie promocja artystów z Polski. W maju 2010 na rynku pojawi się ich drugi autorski album, przy którym do współpracy zaprosili m.in: dOP, Pol_on, Claude von Stroke’a oraz znanego z Jazzanovy vokaliste Paula Randolpha. Koty i psy dołączają do składu enHouse 2010. Swój styl sami określają jako nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej. Można ich usłyszeć grających disco/deephouse na małych prywatnych imprezach, które ostatnio często organizują w Berlinie oraz w Szczecinie, czy grających Tech-House i Techno na festiwalach i w wielkich klubach całego świata takich jak Fabric, Panorama Bar, Watergate czy Studio 80.

DJ W

DJ W, to człowiek, który swoje muzyczne powołanie odkrył ponad dwie dekady temu. Dokładnie tego roku mija 25 lat podróży Wojtka po muzycznym kręgu. Wojtek dotychczas pojawi się niemalże wszędzie na klubowej mapie Polski. Podkreślić można również fakt, że doświadczenia nabiera będąc rezydentem kilku klubów, a wcześniej dyskotek, co owocuje profesorskim miksem, jaki prezentuje DJ W. Nurty muzyczne jakimi poch onięty by i jest Wojtek to zarówno House, jak i Techno. Sam natomaist podkreśla, iż nie chce być szufladkowany jako DJ określonego gatunku, bo chętnie sięga po najróżniejsze gatunki muzyczne, którymi wypełnia swoje sety. Od kilku lat W zajmuje się również produkcją muzyki klubowej wraz ze swoim partnerem Sebastianem S. Wspólnie tworzą projekt Double U & SS, a efektem tego projektu są takie produkcje jak pamiętny “Kursk” czy “Action Man”.

Cez Are Kane

Jest specem w tworzeniu progresywnej wibracji podczas swoich występów. Jego sety to pewna forma dialogu z ludźmi. Splatane ze sobą melodyjne smakowidła są delektującym brzmieniem dla każdego smakosza muzyki sygnowanej nazwą “Progressive”. Jest szczęściarzem, gdyż swoją pasję uczyni sposobem na życie. W wolnych chwilach spędza czas w rodzinnym mieście - Koszalinie, gdzie w jednym studio z duetem Sound Players tworzą zwariowane aranżacje dla projektu The Prime Sins.

Underground Perception

Underground Perception to cel, miłość do muzyki i ogromna pasja w jednym. To cztery przeróżne osobowości. Cztery mocne charaktery. Cztery specyficzne postacie, które dzięki swojemu indywidualizmowi, wnoszą w muzykę, którą tworzą coś niesamowitego. Kolektyw Underground Perception założony przez Memo i Ninję, w póżniejszym czasie wzmocnionym przez Gema i Piotra S, aktywnie promuje muzykę house i techno na polskiej scenie klubowej. UP to także duet producencki tworzony przez Memo i Ninję, którzy aktywnie spędzają czas w studio nad swoim własnym materiałem. Jak sami mówią: „najlepsza muzyka przychodzi zza oceanu, a najlepsze imprezy odbywają sie u sąsiadów” – natomiast na enHouse zapowiadają solidną mieszankę house`u, dubstepu i techno prezentowaną przez tych o to dwóch panów.

Martinez

Martinez ma za sobą fascynacje różnymi gatunkami muzycznymi i jak sam mówi „Nie robiłbym teraz tego co robię, gdyby nie dźwięki płynące z płyt Mike Oldfilelda, Pink Floyd czy Vangelisa”. Fascynacje muzyczne towarzyszyły mu od dawna, ale prawdziwa inspiracja nadeszła wraz z początkiem studiów, dokładnie od momentu wstąpienia do studenckiego radia „Sfera”, gdzie zaczął poznawać tajniki pracy dziennikarza i DJ’a - jeszcze wtedy radiowego. Po niespe na 5 miesiącach dosta propozycje spróbowania swoich sił, już „na poważnie”, w roli DJ’a na antenie radia GRA w Toruniu (z którym związany jest po dzień dzisiejszy). Wówczas zaczęła się prawdziwa fascynacja szeroko pojętą kulturą klubowa. Będąc prezenterem radiowym otrzymał propozycje zagrania na kilku imprezach – różnych w swym charakterze, które określa właśnie jako swój początek w roli DJ’a. Martinez produkuje i prowadzi popularny program na antenie Grupy GRA (Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek) pod nazwą "Energizer Gra Fm" oraz pojawia się w wielu klubach prezentując swoje sety szerszej klubowej publiczności. Na enHouse oraz w hali Łuczniczka wystąpi po raz pierwszy zarówno w roli dzienniakrza jak i dj-a.

enHouse 2010

16/10/2010

Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

Odpowiedz

[-]
Szybka odpowiedź
Weryfikacja przeciw botom
Zaznacz pole wyboru znajdujące się poniżej. Ten proces pozwala chronić forum przed botami spamującymi.

Podobne wątki
Wątek: Autor Wyświetleń: Ostatni post
  Sensation Polska 2010 brunet 747 10-01-2010, 17:36
Ostatni post: brunet
  Independance 2010 - Atlas Arena Łódź brunet 983 10-01-2010, 17:26
Ostatni post: brunet
  Transmission 2010 - Future Cities brunet 642 10-01-2010, 17:24
Ostatni post: brunet
  Mayday Polska 2010 brunet 679 10-01-2010, 17:23
Ostatni post: brunet
  Maraton zumby z Master Instructor Izabelą Kin 23-07-2010 brunet 698 07-23-2010, 00:19
Ostatni post: brunet